Новини
12:31
Звіт депутута Олександрівської районної ради за IV квартал 2012 року

2013 » Січень » 8

Шановні жителі Олександрівського району! 
Перш за все хочу привітати Вас З Новим 2013 роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята принесуть Вам і Вашим родинам добро, щастя, мир, достаток. Бажаю, щоб у Новому 2013 році, всі Ваші мрії – здійснилися. Нових звершень, творчих успіхів та надійних партнерів у добрих справах! З Новим роком !

А тепер відповідно до ст. 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» пропоную до вашої уваги звіт депутата за IV квартал 2012 року.
28 жовтня 2012 в Україні відбулися вибори народний депутатів до Верховної ради України. За офіційними результатами на Кіровоградщині перемогла ВО «Батьківщина» - 32.16%, Партія регіонів 26.25%. По Олександрівському районі також перемогла політична партія ВО «Батьківщина» - 31.48% Партію регіонів – 26.04%. Загалом по нашому району опозиційні партії разом набрали понад 52% голосів.
          За цей період взяв участь у роботі 19-ї сесії районної ради.
          За годину роботи пленарного засідання було розглянуто 25 питань. При розгляді питань колеги-депутати відмовлялися слухати доповідачів, мотивуючи це тим, що дані питання вже розглянули на засіданнях постійних комісій. Але хочу зауважити, що лише 10 із 25 я та інші депутати розглядали на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку територій, благоустрою та житлово-комунального господарства та комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративно-територіального устрою.
          До речі, аналогічна ситуація складалася протягом всієї роботи районної ради VI скликання. На засідання спільних постійних комісій виносили вибіркові питання, а на сесії шляхом «вже слухали» приймаються рішення по усіх важливих для району питаннях.
          У питанні «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Олександрівського району на 2012 рік та проект Програми економічного і соціального розвитку Олександрівського району на 2013 рік» я проголосував «проти». Ще у листопаді звернувся до Голови РДА з переліком питань, які піднімаються громадою нашою району під час моїх з ними зустрічей та просив передбачити фінансування на:
1. ремонт спортивного майданчика, що знаходиться на території Олександрівського навчально-вихованого комплексу №2 «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», а саме: відновлення синтетичного покриття, огорожі та футбольних воріт ;
2. придбання синтетичного покриття для спортивного майданчика в с. Цвітне;
3. придбання гімнастичного турніка для центрального стадіону ім. М. Шишки в смт. Олександрівка;
4. Оновлення спортивного інвентарю у секції з пауерліфтингу, що знаходиться на трибуні центрального стадіону селища Олександрівка;
5. збільшення штатної одиниці тренера з футболу ДЮСШ;
6. виділення коштів на отримання посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів в Олександрівському РБК;
7. надання дотації Олександрівській селищній раді на ремонт дахів багатоповерхових будинків в смт. Олександрівка.

          У проекті Програми економічного і соціального розвитку Олександрівського району на 2013 рік коштів на вищевказані пункти не передбачено. А також зазначено, що заборгованість по заробітній платі відсутня. Тим часом працівникам КП «Оберіг» не виплачують заробітну плату, про що я неодноразово писав. Окрім цього, за інформацією працівників Олександрівського райавтодор, їм вже 2-й місяць теж не виплачують заробітну плату.
          Питання «Про стан виконання програми Центральний регіон-2015» - «проти». Під час виборчої компанії провладна партія розповідала про вдалу на їхній погляд Програму та виконання проектів, що входять до неї. Натомість сьогодні про ці об’єкти мова вже не йде, а деякі з них будуть взагалі виключені з програми.
          По питанню «Про реформування системи екстреної медичної допомоги в Олександрівському районі» я також голосував проти. Вже неодноразово висловлював думку щодо реформ, які проводить влада у нашому суспільстві. Тому не беру на себе відповідальність за їх горе-реформи, які призводять до закриття, скорочення штатних одиниць та погіршення послуг.
          При прийнятті бюджету на 2013 рік я утримався.

Депутат Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь

Переглядів: 682 | Категорія: Звіти
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz