Новини
13:29
Звіт депутата за І квартал 2013 року

2013 » Квітень » 5

Шановні жителі Олександрівського району! 
У першому кварталі 2013 року я взяв участь у роботі двадцятої сесії районної ради. На засіданні одне, з питань, які розглядали був Проект рішення «Про програму розвитку місцевого самоврядування в Олександрівському районі на 2013-2015 роки». Вважаю, що дана програма повинна передбачати безпосередню участь громади у вирішенні проблем місцевого значення, проведення семінарів для депутатів місцевих рад, селищних та сільських голів, а не купівлю автомобіля за 80 тисяч гривень для районної ради. Документ потрібно вдосконалювати та вносити зміни. Тому дане рішення я не підтримав.
          Також, до мене надійшло звернення від жителів Олександрівки з приводу раціонального використання коштів на будівництво житлового будинку для молодих фахівців медицини по вул. Володарського в смт. Олександрівка, вартість якого складає двісті тисяч гривень. За інформацією жителів Олександрівки, за 200 тисяч гривень у селищі можна придбати доглянутий будинок з усіма зручностями у центрі селища, тим часом коли житло для медиків збудоване із застарілих матеріалів, поряд з яром та без прибудинкової території. Дане питання викликало неабиякий резонанс у ЗМІ області.
           Важливою проблемою, з якою до мене звертаються олександрівці, є реорганізація шкіл Олександрівки. Громада виступає проти таких планів представників влади. Разом з представником батьківського комітету я взяв участь у ток-шоу «МИ» на каналі Кіровоград, де йшло обговорення теми ліквідації шкіл та створення навчально-виховного комплексу в смт. Олександрівці.
           Батьки, вчителі та громада селища виступають ПРОТИ таких дій влади. Зібрано більше тисячі підписів. Також до мене надійшов лист від батьків з проханням позитивно відреагувати на їхню категоричну незгоду з приводу запропонованого проекту реорганізації загальноосвітніх шкіл.
           Хочу повідомити, що батьки та вчителі можуть розраховувати на мою підтримку. Закликаю інших депутатів районної ради прислухатися до думки громади селища Олександрівка та виступити «ПРОТИ» реорганізації загальноосвітніх закладів.

Депутат Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь
Переглядів: 757 | Категорія: Звіти
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz