Новини
15:16
Звіт депутата Олександрівської районної ради VI скликання Андрія Лавруся за 2012 рік

2013 » Січень » 22

Звіт депутата Олександрівської районної ради VI 
скликання Андрія Лавруся за 2012 рік


Участь у роботі ради:
У 2012 році відбулося 7 сесій районної ради та 8 засідань постійної комісії. Працюю в постійній комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративно-територіального устрою.
           У вересні місяці в районній раді створено спільну депутатську групу «Фронту Змін» та «Батьківщини» 

Пленарне засідання районної ради

Громадська приймальня та зустрічі з виборцями:
          Одним з найважливіших обов’язків депутата є прийом громадян, розгляд пропозицій, звернень, заяв і скарг членів територіальної громади, вживання заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення. За цей період до мене на прийом звернулося понад 100 людей. Також, зареєстровані колективні звернення мешканців району. Найбільше людей хвилюють питання щодо бездіяльності та безвідповідальності органів виконавчої влади нашого району, низький рівень заробітної плати, безробіття молоді, невиплата заробітної плати, проблеми ЖКГ, виготовлення державних актів, встановлення межі земельних ділянок, відсутності умов для проведення вільного часу молоді та дітей, переповненість дитячих садків, закриття шкіл, ремонт спортивних майданчиків, відсутність спортивного інвентарю та обладнання для заняття спортом, забруднена річка та пляж в селищі Олександрівка. Лідером по скаргам є КП «Оберіг»: систематичне відключення води, якість води, заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам, безвідповідальність директора підприємства є постійними приводами для звернень олександрівців.
Під час виборчої компанії я також проводив постійні прийоми громадян в наметі об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина».
 
Прийом громадян  в наметі об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина»

          17 жовтня 2012 року відбувався публічний звіт депутатів районної ради - представників об’єднаної опозиції в смт. Єлизаветградка та смт. Олександрівка за участю: Андрія Лавруся, Сергія Брайка, Тетяни Хоменко, Стансілава Степанова та Валерія Корнеєва. 
Зустріч з жителями смт. Олександрівка
Зустріч з жителями смт. Єлизаветградка 

Найбільш резонансні депутатські запити та звернення:
Одним з найголовніших інструментів, завдяки якому депутат місцевої ради може впливати на ситуацію задля вирішення проблеми – це депутатське звернення. Закон надає право депутату звертатися до будь-якого органу, розташованого на території ради, з вимогами вирішити питання, віднесені до їхньої компетенції.
          У 2012 році мною було направлено 156 депутатських звернень. Найбільш резонансні: про заборону продажу та споживання алкогольних напоїв у нічний час, біля загальноосвітніх навчальних закладів, закладів культури; ремонт утвореної ями на містку по вул. Шевченка; питання про водопостачання в Олександрівці; про ремонт даху 5-ти поверхового будинку по вул. Чкалова, 96; про ремонт лавок на центральній площі смт. Олександрівка; про виплату заробітної плати працівникам КП «Оберіг»; про перевірку законності вирубки лісу на території Олександрівського району; про встановлення світлофора на перехресті при в’їзді до Олександрівки зі сторони Кіровограда; про проведення профілактичних, інформаційно-роз’яснювальних зустрічей працівників міліції Олександріського РВ УМВС України в Кіровоградській області з учнями загальноосвітніх шкіл Олександрівського району; про усунення антисанітарних норм; про відновлення показів фільмів та мультфільмів для молоді у РБК.

          В червні місяці на містку по вул. Шевченка смт. Олександрівка утворилася яма. Оглянувши дане місце, стало зрозуміло, що яма збільшується після кожних дощових опадів. Це могло призвести до руйнації дороги через всю її довжину, нещасних випадків, небезпеки для мешканців та зупинки руху.
          З метою вирішення даної проблеми мною було направлено депутатське звернення «Про ремонт утвореної ями на містку по вул. Шевченка» до Олександрівського селищного голови.
Селищна рада на порушене питання відреагувала швидко і менше ніж за тиждень проблема була вирішена - дорогу відремонтовано!

         Через електронну громадську приймальню до мене надійшло звернення з питанням щодо ремонту лавок на центральній площі біля ДЮСШ селища Олександрівка. Для його вирішення було направлено депутатське звернення «Про ремонт лавок на центральній площі» до Олександрівського селищного голови В. Захарова.
        У серпні місяці лавки було відремонтовано.
 
                   До ремонту                                           Після ремонту 
           За результатом розгляду мого депутатського звернення, директора КП «Оберіг» Забудько В.М. притягнуто до дисциплінарної відповідальності. За результатами розгляду подання, внесеного прокуратурою Олександрівського району Олександрівському селищному голові, керівнику комунального підприємства оголосили догану за несвоєчасний та неякісний розгляд депутатських звернень.
           У липні місяці поточного року територіальною державною інспекцією з питань праці у Кіровоградській області за моїм депутатським зверненням, було проведено перевірку у КП «Оберіг» про додержання законодавства про працю в тому числі щодо невиплати заробітної плати та виявлено, що на підприємстві порушуються строки виплати заробітної плати і виплата проводиться не в повному обсязі. Внаслідок цього на підприємстві існує заборгованість із виплати заробітної плати за травень та червень 2012 року. За результатами перевірки директору КП «Оберіг» вручено припис щодо недопущення виявлених порушень. Матеріали перевірки для відповідного реагування були направлені до прокуратури Олександрівського району.
         Після перевірок працівникам КП «Оберіг» частинами було виплачено заробітну плату.


          З метою попередження куріння тютюнових виробів, обмеження споживання і продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, зниження рівня їх вживання серед мешканців, обмеження доступу до них дітей та зменшення кількості злочинів, що були скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння (особливо у нічний період часу), я звернувся до всіх селищних та сільських голів з пропозицією винести на сесії місцевих рад та прийняти рішення з дотриманням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 № 1160, щодо наступних питань:
1) заборонити продаж алкоголю з 22:00 по 8:00 ранку в усіх магазинах, кіосках, окрім ресторанів, барів та кафе;
2) заборити продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв під час проведення масових заходів;
3) заборонити продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів біля загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів, центрів виховання дітей та ПТУ в радіусі 300 метрів, за винятком стаціонарних магазинів, побудованих і введених в експлуатацію відповідно до чинного законодавства і до прийняття цього рішення;
4) заборонити на території селища споживання пива (окрім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, куріння тютюнових виробів біля: закладів охорони здоров’я; навчальних та освітньо-виховних закладів; закладів культури; спортивних споруд та дитячих майданчиків; приміщень органів місцевого самоврядування, інших державних та комунальних установ;
5) визначати спеціально-відведені місця для куріння та розмістити наочну інформацію, яка складається із відповідного графічного знака та тексту такого змісту: "Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров'ю!";
6) заборонити розміщення рекламної продукції пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів у місцях найбільшого скупчення людей, біля спортивних споруд та дитячих майданчиків, навчальних та освітньо-виховних закладів, закладів культури.
          Таким чином 11 місцевих рад (Олександрівська та Лісівська селищні ради, Букварська, Веселівська, Вищеверещаківська, Івангородська, Красносільська, Родниківська, Соснівська, Староосотська, Триліська сільські ради) прийняли рішення про заборону продажу та споживання алкогольних слабоалкогольних напоїв у нічний час, біля навчальних та освітньо-виховних закладів, закладів культури.

Рішення виконавчого комітету Букварської сільської ради

          Також я звертався до селищних та сільських рад району щодо надання офіційної інформацію про кількість населення. 3 селищних та 18 сільських рад надали інформацію, яка буде розміщення в електронній енциклопедії Вікіпедія, де кожен житель нашої планети зможе побачити реальну цифру по кожному населеному пункту Олександрівського району.
          У 2012 році підготував та направив до районної ради 2 депутатські запити та 2 проекти рішення:


- Щодо звернення до Верховної Ради України з вимогою про  невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України».
- «Щодо звернення до Верховної Ради України з вимогою невідкладного зняття з розгляду проекту Закону України «Про засади держаної мовної політики».

Інформування про діяльність депутата: інформація про депутатську діяльність здійснюється щоквартально на особистому Інтернет-сайті (www.lavrus.olexandrivka.info) та в районній газеті «Вперед». Також, розміщені матеріали на Інтернет-сайтах «Весь Кіровоград» (www.кirovograd.net), молодіжний онлайн журнал «Гречка» (www.gre4ka.com.ua), сайт Олександрівки (http://www.olexandrivka.info/) та офіційному сайті політичної партії «Фронт Змін» (www.frontzmin.ua).

Культурно-масові заходи:

          1 травня та 15 вересня 2012 року за моєї ініціативи організаційної підтримки в смт. Олександрівка відбулися І-й та ІІ-й благодійні пробіги «За здоровий спосіб життя», в рамках пропаганди здорового способу життя та збору коштів для тих, хто потребує допомоги. Так, під час І-го пробігу зібрані кошти було передано на лікування 2-річному хлопчику. Під час ІІ-го пробігу кошти було спрямовано на розвиток дитячо-юнацького футболу в Олександрівці. Юні спортсмени отримали спортивний інвертар: 20 маніжок, 5 м’ячів з сумкою та набір фішок для виконання різних вправ. За підтримки постійних партнерів пробігу, наймолодших та найстарших учасників нагороджено солодощами. 

          Дбаючи про здоров’я та активний відпочинок дітей та молоді, я також організував змагання «Street Workout», присвячені Міжнародному Дню захисту дітей та Дню фізичної культури та спорту. Переможців нагороджено медалями, грамотами та кубком

Громадсько-політичні заходи:
          18 березня в м. Дніпропетровськ взяв участь в семінарі-тренінгу «Бюджетний процес на місцевому рівні», організований політичною партією «Фронт Змін».

         Також, став співавтором практичного курсу «ДЕПУТАТ місцевої ради та його КОМАНДА», який видав Інститут політичної освіти спільно з Департаментом розвитку демократії, врегулювання конфліктів та гуманітарної допомоги Агенства США з міжнародного розвитку.
Переглядів: 1260 | Категорія: Звіти
| Теги: Андрій Лаврусь
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz