Новини
23:39
Зустріч тет-а-тет з депутатами

2012 » Жовтень » 17

Зустріч із громадою Олександрівського району!
    17 жовтня в Олександрівський район вже втретє завітала мобільна громадська приймальня – з громадою смт. Єлизаветградка та смт. Олександрівка зустрілися депутати районної ради від Об’єднаної опозиції Андрій Лаврусь, Сергій Брайко, Тетяна Хоменко, Станіслав Степанов, Валерій Корнєєв.
Загалом спілкувалися про районні проблеми: місцеву владу, тиск на людей, безробіття, невиплату заробітної плати, «смішні» пенсії, закриття шкіл та лікарень.
       «Зустрічаюсь з мешканцями нашого району в такий спосіб, ми можемо поговорити про наболілі для нас усіх проблеми тет-а-тет. Об’їзджаючи всі населені пункти нашого району, я постійно спілкуюся з мешканцями, які піднімають одні й ті ж проблеми, аналогічні тим, які існують загалом по всій державі» - наголосив під час зустрічі – депутат районної ради Андрій Лаврусь.
       Не оминули олександрівці й теми виборів народних депутатів, що відбудуться 28 жовтня 2012 року. Людей хвилюють масові фальсифікації, які готує чинна влада, застосування адміністративного ресурсу...
      - Я закликаю кожного свідомого громадянина, 28 жовтня прийти на виборчу дільницю, з родиною, з дідусем і бабусею, з товаришем, кумом і кумою, проголосувати за № 19 у виборчому бюлетені, за ВО «Батьківщина», а також за єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції - Сергія Василюка. Тільки разом ми зможемо змінити цю злочинну владу і повернути Україну на демократичний шлях розвитку, - підсумував Андрій Лаврусь.
Фото зустрічей


Переглядів: 735 |
Всього комментарiв: 2
1 Bizon   (18.10.2012 10:16)

Андрію Миколайович, щось я не бачу тих депутатів яких Ви згадували вище "...Сергій Брайко, Тетяна Хоменко, Станіслав Степанов, Валерій Корнєєв", де вони, хто ці люди??? А Ваша праця не даремна, побільше б таких молодих відчайдушних депутатів і Олександрівка була б вже в ЄС!!! ТАК ТРИМАТИ!!!

            Карма комента: +1

2 Andrew   (18.10.2012 12:36)

Вищезгадані мої колеги-депутати також були на зустрічах. Вони спілувалися з людьми і доносили нашу позицію в загальній масі людей.
Дякую smile
Після виборів не тільки Олександрівка, а й вся Україна буде членом ЄС, за умови, що ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода" знесуть цей бандитський режим

            Карма комента: 0

Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz