Новини
11:00
Відсутня заборгованість по заробітній плані?

2012 » Липень » 12

За інформацією Кіровоградського обласного управління статистики (інформація розміщена на сайті Олександрівської РДА http://olexrda.at.ua/publ/dani_statistiki/zaborgovanist_iz_ viplati_zarobitnoji_plati_na_1_chervnja_2012_roku/24-1-0-562)    заборгованість із виплати  перед працівниками Олександрівського району  станом на 1 червня 2012 р. відсутня. 

В черговий раз інформація не відповідає дійсності по нашому району. Мені відома інформація по комунальному підприємству «Оберіг», де заборгованість технічним працівникам  складає за період з квітня 2012 року  по теперішній час. Працівники комунального підприємства особисто зверталися до мене на прийом в громадську приймальню об’єднаної опозиції «Батьківщина». З цього питання мною направлено депутатське звернення до прокурора Олександрівського району перевірити дані факти та в разі виявлення порушення чинного законодавства вжити заходів прокурорського реагування та притягти винних осіб до відповідальності. 


Переглядів: 684 |
Всього комментарiв: 2
1 Bizon   (12.07.2012 15:44)

Андрій ви трошки не врахуваль оцю приписочку (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб-підприємців), от ..ляді, як вміють викрутися, статисти хрєнові, для них і цукровий завод мабуть мале підприємство, а у фермерів в селах так воощє мабуть по статистиці працівники винні фермеру, от жеж ДУПОГОЛОВІ СТАТИСТОКЛЮЇ

            Карма: -1

2 Andrew   (12.07.2012 15:52)

Більш за все статистика надає отриману інформацію від управлінь адміністрації. Мені відомі й інші факти окрім КП "Оберіг" по заборгованості з/п, але люди бояться скаржитися на роботодавців, адже завтра можуть залишитися без роботи. Як бачимо, влада вибрала шлях брехні та залякування.

            Карма комента: 0

Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz