Новини
10:22
В Олександрівському районі вчителям не виплачують добові!

2013 » Липень » 3

В Олександрівському районі вчителям не виплачують добові! 

Як я повідомляв раніше, під час зустрічі з громадою селища Олександрівка до мене звернулися вчителі та повідомили, що їм не виплачують кошти за відрядження. Тобто, до Кіровограду і назад на курси підвищення кваліфікації вони їздять за свій кошт. Підтвердженням цього є лист-відповідь директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА.
           Для вирішення цього питання протягом 2-х місяців направляв звернення до начальника управління освіти, молоді та спорту Олександрівської РДА Шаповала Ф.О. (він же голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративно-територіального устрою). На звернення начальник жодним чином не реагував. Відповідь вдалося отримати лише з обласного департаменту. Це вже не перший випадок, коли чиновники Олександрівської РДА не надають відповіді, чим порушують чинне законодавство. Стає зрозумілим, що не все у них гладко.
          Як видно з наданої обласним департаментом інформації, кошти не передбачені в районному бюджеті на 2013 рік, так як при затвердженні районного бюджету мала місце проблема незабезпеченості бюджетних призначень для виплати у повному обсязі видатків на заробітну плату з нарахуваннями, закупівлю продуктів харчування та оплату комунальних послуг.
          Проте, чиновники не забули закласти кошти собі на премії, надбавки та оздоровлення. А вчителям на черговій освітній конференції вручать по грамоті і посміхнуться. Багато освітян не задоволені даною ситуацію, проте проводжують мовчати і просять щоб їхні прізвища залишалися анонімними. Більшість знає, що за публічну непокору будуть звільнені з роботи. Відділ освіти, як розпорядник коштів, за пів року міг би внести зміни до бюджету та передбачити кошти на добові для вчителів. Обласна влада також проінформована але питання не поспішають вирішувати.
          Як відомо з інформованих джерел, в інших районах області (наприклад Новомиргородський, Долинський, Компаніївський, Петрівський) вчителям добові виплачують.
          У нас же в районі про вчителів дбають на словах. Так само проводиться освітня реформа. Все реорганізовують, скорочують, економлять. Правда починати, шановні, потрібно з себе!
Лист-відповідь директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА
Переглядів: 658 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz