Новини
15:35
В Олександрівському районі керівництво підприємства не виплачує зарплату і ховається від працівників

2015 » Січень » 30

У селі Підлісне Олександрівського району вже не один місяць шукають справедливості колишні працівники овочесховища ПП «Галант-Україна» ( керівник – Лисенко Олег Юрійович).
Останній раз люди тут отримували заробітну плату у червні 2014 році і то, лише 30%. За липень і серпень не розрахувалися взагалі. Дехто працював за трудовим договором, інші - по трудовим книжкам.. Загалом 27 працівників (сортувальники, вантажники, прибиральниці) працювали за трудовими книжками, в них заборгованість із заробітної плати складає 6 місяців, починаючи з червня 2014 року; також до сьогоднішнього дня працює завідуючий складом і йому заборгували за 8 місяців, починаючи з червня 2014 року.
З питанням виплати заборгованостей працівники звернулися до мене як депутата райради ще у листопаді 2014 р. Для вирішення цього питання я намагався особисто зустрітися з керівником підприємства за адресою, яка вказана за місцем реєстрації: м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 76. Та декілька моїх візитів так і залишилися без результатів. Двері даного підприємства зачинені. Працівники також намагалися зустрітися з керівником за цією адресою, але результат той самий.
Окрім цього, за словами заявників, керівництво підприємства не перерахувало єдиний внесок на соціальне страхування, що унеможливлює отримання заявниками допомоги по безробіттю, а при виході на пенсію цей період не буде зараховано до трудового стажу.
Таким чином керівник підприємства порушив норми Закону України «Про оплату праці» та КЗпП, що тягне за собою як мінімум адміністративну і як максимум кримінальну відповідальність.
Окрім поданої працівниками овочесховища інформації, я провів власне розслідування щодо цього підприємства і виявив наступне.
Працівники овочесховища до кінця грудня 2013 р. були оформлені на ФГ «АГРОЕКОХОЛОД» (місце знаходження: 27342, Кіровоградська обл., Олександрівський район, село Підлісне). За інформацію держ.підприємства інформаційно-ресурсного центру, його засновником, який володіє 50% статутного капіталу, є Лисенко Олег Юрійович. Інший засновник, який також володіє 50% статутного капіталу - Татарченко Андрій Олександрович, який не являється родичем іншого засновника. А за моєю власною інформацією, Татарченко Андрій є зятем народного депутата України Березкіна С.С.
 
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про фермерське господарство», фермерське   господарство   може   бути   створене   одним громадянином  України  або  кількома  громадянами  України,  які є родичами або членами сім'ї, відповідно до закону. Таким чином Лисенко Олег Юрійович і Татарченко Андрій Олександрович порушили норми Закону та порядок створення фермерського господарства.
В свою чергу м. Лисенко Олег Юрійович є співзасновником і власником ФГ «АГРОЕКОХОЛОД», а також керівником ПП «Галант-Україна».
Відкриття  овочесховища відбулося у жовтні 2013 р., тоді на захід приїхали екс-голова ОДА  А. Ніколаєнко та екс-керівництво району В.Авксентьєв та О.Борота.
 На сьогодні мною було внесено до порядку денного депутатський запит, який був підтриманий одноголосно депутатами Олександрівської райради і направлено для відповідної перевірки та реагування щодо заборгованості по заробітній платі та створення фермерського господарства начальнику Олександрівського РВ УМВС та прокурору Олександрівського району.

 
Я сподіваюсь, що робота правоохоронних органів дасть позитивний результат у вирішенні цього питання. В іншому разі, за словами заявників, вони залишають право вживати інших заходів для привертання уваги до існуючої проблеми. Як варіант: перекриття дороги національного значення.
Переглядів: 897 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz