Новини
11:19
В Олександрівці звільнили директора НВК № 2

2013 » Липень » 25

В Олександрівці звільнили директора НВК № 2 
За інформацією інформаційного порталу «Гречка», директора Олександрівського НВК № 2 Людмилу Ткаленко звільнено з роботи за дві догани. На думку директора, догани складено з порушеннями. 
Для довідки: навесні цього року районна влада намагалася реорганізувати три школи селища Олександрівка в навчально-виховний комплекс. Саме завдяки спільним зусиллям батьків, вчителів, опозиційних депутатів, небайдужих громадян та ЗМІ, це рішення на сесію районної ради не винесли. У школі № 2, де працювала пані Людмила, рішенням загальношкільних батьківських зборів реорганізацію не підтримали. Як наслідок, директора звільнили з роботи. 
     Вважаю, що дане звільнення виконано на замовлення обласної та районної влади. Саме до цієї школи після зборів приїжджала директор департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації Ельза Лещенко. 
  Замість того, щоб займатися переслідуванням та звільненням людей, шановні чиновники, краще виплатіть добові вчителям під час підвищення кваліфікації. І директор департаменту і районна влада про це знають. Останні займаються бездіяльністю та невиконанням законів. По даному факту я вже направив звернення до прокуратури.

Пропоную нижче ознайомитися з повним текстом матеріалу.

Зараз в Олександрівському районному суді розглядається три судових позови від директора Олександрівського НВК № 2 Людмили Ткаленко. Директор вважає, що дві догани, які вона оскаржує в суді, і через які нібито її звільнили з посади, складені з порушеннями, а звільнення незаконним, бо на час судового оскарження доган звільняти особу, згідно із законодавством, з її робочого місця не можна. 
Як розповіла журналістам «Гречки» Людмила Ткаленко, перша догана була складена після перевірки комісією департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА у 2012 році, яка приїхала на скарги вчителів. Тоді, запевняє жінка, у документі написали загальні фрази типу «за недостатній контроль за навчально-виховним процесом», до того ж були записані недоліки за попередні роки, а догану можна виносити лише за факт не більш як піврічної давності.

Друга догана була виписана на виконання подання прокуратури. Людмила Ткаленко розповідає, що після перевірки умов при використанні спортивного інвентарю та спорядження у спортивному залі було виявлено розетку із розбитою коробкою, але з ізольованими проводами. На той час діти у спортзалі вже не займалися. Комісія виписала довідку, у якій не рекомендувалося притягувати до дисциплінарної відповідальності, проте прокуратура оформила подання.

Вже в травні місяці цього року у школі знову працювала комісія департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА, яка виявила ідентичні порушення із першою доганою. І знову нічого конкретного.

Людмила Ткаленко не розуміє такої неприхильності з боку освітян. Говорить, що школа має найкращі показники по кількості переможців в олімпіадах, тут навчається найбільше дітей із усіх трьох Олександрівських шкіл. До того ж на цій посаді жінка пропрацювала вже 20 років і раніше ніяких претензій не було. Єдиною причиною може бути те, вважає пані Людмила, що батьки лише їхньої школи (мабуть директор недопрацював – Авт.) виступили проти освітньої реорганізації, що проводить обласна влада. Після реформи, тобто об’єднання всіх трьох шкіл, НВК № 2 збиралися зробити початковою школою.

«Вперше таке чую, зараз не готова нічого сказати. Відповідна до законодавства директорів шкіл мають право звільняти без нашого втручання. Через дві догани можуть звільнити, а обурення батьків – це не підстава. Будь-яка догана може оскаржитись в суді і все повернеться на свої місця» - зазначила директор департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації Ельза Лещенко.

«Подала на суд, а там подивимося. Якби вже було рішення суду хоча б по одній справі, то було б предмет ніше про щось говорити. Є помилки в доганах, але вони більше технічного характеру. Головною помилкою поки вважаємо порушення правила, що виписують догану за піврічний факт» - говорить Людмила Ткаленко.

За словами жінки, 29 липня відбудеться IV засідання у справі по першій догані, на яке запросять членів освітньої комісії, що приїжджала тоді з перевіркою, 31 липня – II засідання у справі по другій догана і 18 серпня – І засідання у справі по незаконному звільненню.

«Гречка» повідомлятиме про подальші зміни у цій справі.

Світлана Дубина

Переглядів: 1631 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz