Новини
15:43
В Олександрівці реорганізовують школи

2012 » Серпень » 14

В Олександрівці реорганізовують школи 


 На сімнадцяту сесію районної ради виноситься проект рішення «Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів району», що поданий головою Олександрівської райдержадміністрації. Цим рішенням планується реорганізувати з 1 вересня 2012 року: 
Олександрівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області у Олександрівський навчально-вихований комплекс № 2 «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області; 
- Олександрівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3 Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області у Олександрівський навчально-вихований комплекс № 3 «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області. 
    У районній програмі «Освітній округ 2012-2015» вказано:
  Освітній округ - це добровільне об'єднання у межах адміністративно-територіальних одиниць навчальних закладів системи дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної та вищої освіти, що спрямовують свою діяльність на створення умов для здобуття громадянами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглиблене вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особистості, а також закладів культури, фізичної культури і спорту, підприємств і громадських організацій (постанова Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 777 „Про затвердження Положення про освітній округ”; рішення районної ради від 21 лютого 2012 р. № 128 „Про затвердження районної Програми «Освітній округ 2012-2015» ”). 
  З цього приводу зауважу, що відповідно до п. 14 ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування» голова районної, обласної, районної у місті ради забезпечує гласність у роботі ради та її органів, обговорення громадянами проектів рішень ради, важливих питань місцевого значення, вивчення громадської думки, оприлюднює рішення ради. 
  Статтею 2 Закону України «Про народне обговорення важливих питань державного життя Української РСР» від 04.06.1988 № 6008-XI, який є чинним на даний момент, згідно пункту 1 розділу XV «Перехідні Положення» Конституції України, передбачено, що рішення з важливих питань місцевого значення, які зачіпають інтереси населення, що проживає на відповідній території, приймаються Радами народних депутатів і їх виконавчими комітетами після попереднього обговорення цих питань населенням. Питання місцевого значення виносяться на обговорення населення Радами або їх виконавчими комітетами. 
  Статтею 16 вказаного Закону встановлено, зокрема, що рішення місцевих рад з питань народної освіти приймаються, як правило, після їх обговорення населенням.
  Як бачимо районна влада грубо порушее конституційне право кожного громадянина на освіту, що унеможливлює здобуття повноцінної та якісної освіти. Зокрема, рішення про реорганізацію навчальних закладів планують прийняти більшістю голосів депутатів від партії регіонів та народної партії, які ніколи не збиралися відстоювати ваші інтереси та ігнорують  обговорення питання з ініціативними групами батьків. 
 Кожна так звана реформа призводить до «покращення нашого життя». Сьогодні реорганізують, а завтра закриють школи.
Переглядів: 785 |
Всього комментарiв: 2
1 grantand   (14.08.2012 17:28)

А что поменяется после смены названий школ? Что там добавиться или убавиться?


2 Andrew   (14.08.2012 17:39)

Я вже вказав про те, що сьогодні реорганізують, а завтра закриють. По всій країні влада закриває або реорганізовує школи тому, що відсутні кошти на утримання шкіл


Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz