Новини
19:15
В Олександрівці ліквідовують три школи!

2013 » Березень » 1

В Олександрівці ліквідовують три школи! 
   На двадцять першу сесію районної ради виносять проекти рішення «Про припинення діяльності Олександрівських ЗОШ №1, №2, №3». Цими рішеннями шляхом ліквідації з 15 червня 2013 року планується припинити діяльність 3-х шкіл Олександрівки. Паралельно виноситься проект рішення «Про створення Олександрівського навчально-виховного комплексу».
  Як я вже писав раніше, під реорганізацією чинна влада розуміє закриття. З 3-х шкіл, які є на території селища Олександрівка, буде створено один навчально-виховний комплекс. На базі якої школи це буде, ще невідомо. Хотілося б нагади голові Олександрівської РДА, що він неодноразово обіцяв батькам і дітям 3-ї школи зробити все можливе, щоб школа розвивалася й надалі.
         Із ліквідацією шкіл скоріше за все чимало вчителів залишаться без роботи, дітям з різних кутків селища доведеться добиратися до однієї школи.
         Відповідно до ст. 2 Закону України «Про народне обговорення важливих питань державного життя Української РСР» від 04.06.1988 № 6008-XI, який є чинним на даний момент, згідно пункту 1 розділу XV «Перехідні Положення» Конституції України, передбачено, що рішення з важливих питань місцевого значення, які зачіпають інтереси населення, що проживає на відповідній території, приймаються Радами народних депутатів і їх виконавчими комітетами після попереднього обговорення цих питань населенням. Питання місцевого значення виносяться на обговорення населення Радами або їх виконавчими комітетами.
         Статтею 16 вказаного Закону встановлено, зокрема, що рішення місцевих рад з питань народної освіти приймаються, як правило, після їх обговорення населенням.
         Влада Олександрівського району грубо порушує конституційне право кожного громадянина на освіту, адже унеможливлює здобуття повноцінної та якісної освіти.
         Закликаю всіх, хто підримує мою позицію - директорів, батьків, вчителів та громадськість селища, згуртуватись, щоб не допустити прийняття рішення про ліквідацію шкіл Олександрівки!
Переглядів: 913 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz