Новини
14:56
В Олександрівці депутати райради виступили на захист мови

2012 » Червень » 26

В Олександрівці депутати райради виступили на захист мови

26 червня, за ініціативи депутатів від об’єднаної опозиції в Олександрівській районній раді, подано проект рішення про включення до порядку денного шістнадцятої сесії районної ради питання «Щодо звернення до Верховної Ради України з вимогою невідкладного зняття з розгляду проекту Закону України «Про засади державної мовної політики».

 Депутати районної ради впевнені, що Закон про мови, який фактично вводить другу державну мову в Україні – це передвиборчий трюк Партії регіонів. Знову піднімаючи мовне питання, вони намагаються мобілізувати свій електорат, підвищити свій рейтинг перед виборами, який провалився через неспроможність цієї влади а ні почути кожного, а ні покращити життя українців.

 Положення цього законопроекту відверто суперечать Конституції України, за якою єдиною державною мовою в Україні є українська.

 Проте в парламенті знайшлося 234 зрадники, які, нехтуючи Конституцією, за вказівкою президента Януковича проголосували за цей антиконституційний закон у першому читанні.

 Остаточно унеможливити такі антиукраїнські кроки можуть тільки парламентські вибори, в результаті яких демократичні сили отримають у Верховній Раді більшість.

 Проте сьогодні демократичні сили повинні зробити усе, або не допустити проект закону про мови  до другого читання. Тому і вимагають від Верховної Ради України негайно зняти з розгляду проект Закону України «Про засади держаної мовної політики» (р.н. 9073 від 26.08.2011 року), який фактично запроваджує в Україні дві офіційні державні мови – російську та українську.

Проект підписали депутати Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь, Тетяна Хоменко, Станіслав Степанов, Сергій Брайко, Валерій Корєєв.


Переглядів: 720 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz