Новини
09:22
В Олександрівці бігали, виховували патріотів та збирали гроші для АТО

2015 » Травень » 5

Щороку, 1 травня, в селищі Олександрівка проходить традиційний благодійний пробіг «За здоровий спосіб життя». Участь у заході взяли школярі, студенти, депутати районної та селищної ради, голова районної ради, підприємці та всі охочі бігали центральними вулицями селища. Дистанція становить майже 4 км. Цей пробіг став шостим з 2012 року.
 
Метою спортивного заходу є популяризація здорового способу життя, виховання патріотичної молоді. А цього року - ще й допомога військовослужбовцям-землякам, які знаходяться в зоні АТО. Започаткував захід у 2012 році та є його постійним натхненником та учасником громадський діяч, депутат Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь:

«Мені дуже приємно бачити усміхнених діток і молодь, людей старшого віку та всіх, хто прийшов сьогодні на благодійний пробіг. Подібні заходи проходять у великих містах України. Традицію проведення цього заходу в Олександрівці ми обов’язково продовжимо і надалі».
Також депутат районної ради зазначив: «Я добре пам’ятаю, як до Революції гідності та війни на Сході, в Олександрівці почали виховувати патріотичну та здорову молодь. Патріотизм – це не мода або звичка, патріотизм має жити в душі та серці кожного».

Під час спортивно-патріотичного заходу учасники зібрали 900 грн. Кошти будуть направлені на потреби військовослужбовців-земляків.

Організатори заходу висловлюють подяку керівництву району за сприяння у проведенні заходу, працівникам міліції та ДАІ за охорону громадського порядку і безпеку руху, працівникам швидкої  допомоги та всім учасникам пробігу.


 
Переглядів: 676 |
| Теги: пробіг, АТО, допомога, Андрій Лаврусь, Олександрівка, депутат районної ради
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz