Новини
16:03
У продовження теми. «Котедж»

2013 » Лютий » 27

У продовження теми. «Котедж» 
        Тема побудови «котеджу», вперше оприлюднена на цьому сайті 11 січня 2013 року, викликала неабиякий резонанс у громади району та журналістів області. Спочатку інформаційний портал Гречка розповсюдив цю новину, потім на каналі Кіровоград у програмі «Погляд» вийшов сюжет про новозбудований житловий будинок для молодих фахівців медицини по вул. Володарського в смт. Олександрівка. На минулому тижні в газеті «21 канал» (тираж - 39 650екз.) вийшов матеріал у продовження теми про «котедж» під назвою «Кадровий голод і «котеджі» над балкою» (на фото). 
     Зупинюсь на деяких моментах матеріалу. Так, за словами селищного голови Олександрівки В. Захарова, на будівництво вже використано 169, 1 тис. гривень. Загальний кошторис будівництва й благоустрою будинку 299, 27 тис. грн. Зараз триває процес оформлення земельної ділянки. За чотири місяці перший будинок має бути зданий в експлуатацію.
          Про бюджетні гроші, уже витрачені на будівництво, тобто про реальну вартість роботі і матеріалів, думається, говорити рано. Нехай замовник робіт, підрядник переймаються тим, як звести на фінішному етапі бухгалтерію. За словами журналіста газети, 600 тисяч гривень наразі коштують дві розкішні двокімнатні квартири не в Олександрівці, а в новобудовах Вишневого, Борисполя, Ірпеня… - словом, під Києвом…Нонсенс.
          У мене, навіть після перевірки прокуратурою, виникають сумніви щодо вже витрачених коштів. На сайті «Центральний регіон 2015» цей об’єкт знаходиться у виконаних проектах по програмі Олександрівського району з вартістю у 200 тисяч грн. В сюжеті, за словами Ярослава Арсирія радника Голови ОДА, загальна вартість проекту 299,9 тисяч грн., з них профінансовано - 224 тисячі грн. Даний об’єкт повинен бути зданий до кінця 2013 року.
          У матеріалі «21 каналу» мова йде вже про 169, 1 тис. грн. Тобто, у кожного з доповідачів (сайт, радник Голови, селищний голова) своя версія вартості будинку і своя версія коли будинок буде зданий в експлуатацію. Ще в минулому році прокуратура вказала на порушення земельного законодавства, а саме - будівельні роботи розпочато без розроблення та затвердження проекту землеустрою на земельну ділянку. І до сьогоднішнього дня триває процес оформлення земельної ділянки.
          Отже, будівництво «котеджу» ще не завершено, процес оформлення земельної ділянки триває, а районна влада вже прозвітувала про будівництво перед обласною владою і перед громадою: дата завершення за їхньою версією - 28 жовтня 2012 року.
Переглядів: 633 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz