Новини
14:11
Телефон розривається від дзвінків…

2014 » Березень » 14

Телефон розривається від дзвінків… 

Практично щогодини мені телефонують олександрівці й обурюються статтею в одній з обласних газет. Матеріал називається «ЖУРНАЛІСТСЬКІ «ПРАВКИ» НОВОГО ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ. Цей матеріал також розміщений на сайті uc.kr.ua. Автор статті - заступник головного редактора районної газети «Вперед» Галина Шевченко.
У матеріалі журналіст подає та порівнює 2 статті, написані про сесію районної ради, на якій відправили у відставку регіонала та обрали нового голову ради. 
Громадяни, які були присутні на сесії впевнені, що журналіст вигороджує представників колишньої вже влади та намагається дискредитувати новообраного голову районної ради.
Мене це не дивує, тому що протягом двох років інформацію про мою депутатську діяльність жодного разу в цій газеті не друкували. В газеті були лише регіонали. На одній з сесій, я запропонував перейменувати газету у вісник партії регіонів. 
У мене особисто є багато питань до автора матеріалу, але не буду зупинятися на дрібницях. Процитую деякі рядки: «Так, підприємець з райцентру Олена Чепіга, виступаючи з трибуни, навіть поставила ультиматум: «Якщо не оберуть Миколу Марфулу, я платити податки не буду!».
Насправді пані Олена сказала інше: «Жоден підприємець Олександрівки не заплатить податків до бюджету, якщо В. Скляренко залишиться на своїй посаді». Ці слова були озвучені не тоді, коли було обговорення програми кандидатів на посаду голови, а до цього. Коли депутати не підтримали відставку голови ради. 

В кінці матеріалу написано: P.S. Журналістикою займаюся майже тридцять років. У 2011 році одержала нагороду ОБСЄ за статті, що висвітлюють питання жірналістської відповідальності, професійної етики. Переконана, у своїй статті я чітко дотрималася професійної етики – чесно і правдиво передала хід подій сесії, нікого не образила і нічого не вигадала. Та вийшло, що чесність і правдивість не у пріоритетах нової районної влади? 
Всі ці роки, кожен номер газети, був погоджений з владою. І редакцію це задовольняло. 

Я вважаю, що журналісти мають бути незалежними, об’єктивними та неупередженими. Висвітлювати інформацію всебічно та правдиво. А ті хто себе дискредититував, не мають морального права займати посаду.
Переглядів: 715 |
Всього комментарiв: 1
1 Анонім   (04.07.2014 16:19)

1.Ні одна влада ще так не маніулювала газетою та людьми, принижуючи їх.
2. Та шо ж так не подобається нинішнім депутатам в газеті "Вперед?


Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz