Новини
11:19
«Шара» для олександрівців

2013 » Серпень » 28

«Шара» для олександрівців 
Нещодавно в Олександрівці біля районного Будинку культури поставили МАФ «Шара». Саме на цей факт мені поскаржилися місцеві жителі під час останньої зустрічі з виборцями.
В минулому році біля РБК було проведено роботи по облаштуванні площі. І саме з минулого року МАФи почали рости тут, як гриби після дощу.
  Спочатку посеред центру біля ЗАГСу встановили магазин «Черняхівські ковбаси». Місце для його встановлення вибирали двічі. В минулому місяці по центральній вулиці встановили магазин «Ятрань». І здавалося б, вже місць на встановлення таких магазинчиків немає, та виявилося, що є. МАФ «Шара» встановили в самісінькому центрі селища, та ще й перед самим Будинком культури. За словами спеціаліста з пожежної безпеки, МАФ встановлений із порушенням Правил пожежної безпеки в Україні, а саме пункту 4.1.16. Справа в тому, що тимчасові споруди, кіоски, ларьки тощо повинні розміщуватися на відстані не менше 10 м. від інших будівель та споруд, окрім випадків, коли згідно з будівельними нормами, потрібний більший протипожежний розрив або коли їх можна встановлювати біля зовнішніх стін без отворів, які відповідають вимогам будівельних норм до протипожежних стін.
         За словами олександрівців, щоб поставити такі магазинчики, дозвіл селищної ради не обов’язковий. Достатньо погодити його в одному з кабінетів РДА.
        На звернення громадян з цього приводу готую депутатське звернення – планую дізнатися, хто саме надав згоду на встановлення «Шари»…

 

Переглядів: 680 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz