Новини
12:45
Сесія райради закінчилася погрозами

2013 » Вересень » 30

Сесія райради закінчилася погрозами 

26 вересня відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії Олександрівської районної ради. 33 депутата розглянули 9 питань, про які я повідомляв раніше. 
Першим виступив голова РДА та прозвітував про стан виконання делегованих повноважень. Після доповіді голови я задав йому 3 запитання: 

1. про невиплату коштів (добових) вчителям під час відрядження для підвищення кваліфікації;
2. про необхідність ремонту спортмайданчика на території НВК № 2 та придбання синтетичного покриття в с. Цвітне;
3. про наявність черг до ДНЗ.
  На перше запитання голова відповів відверто – в районному бюджеті не вистачає коштів. За спортмайданчик прозвучала інформація, що до кінця 2013 планують виконати роботи. Щодо синтетичного покриття, то це вже в планах на 2014 рік. 
Від інших депутатів районної ради питань не було.
 Наступним питанням заслухали інформацію про стан виконання програми Центральний регіон за І півріччя 2013 року. Інформував той самий чиновник, який не зміг відповісти на моє запитання щодо цієї програми під час засідання комісії. Так як відповідей не почув і під час сесії, то дане питання не підтримав я та ще один депутат. 
   Далі заслухали інформацію прокурора Олександрівського району Клюкіну С.М. про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури району. Так рівень злочинності на 10 тис. населення складає - 1,7 %. За ступенем тяжкості особливо тяжких кримінальних правопорушень скоєно - 8 (4,7%), тяжких - 47 (27,3%), середньої тяжкості - 64 (37,2%), невеликої тяжкості - 53 (30,8%). Поряд з цим необхідно зазначити, що криміногенна ситуація на території району залишається складною. Про це свідчить те, що в порівнянні з 6 місяцями 2012 року, збільшилась кількість умисних вбивств -4 (2012 - 1), розбоїв - 3 (2012 - 1), грабежів - 3 (2012 -0). Одним з найпоширеніших видів злочинів залишаються крадіжки. 
   Розкриття злочинів у Олександрівському районі у першому півріччі 2013 року було недостатнім. Понад ніж у 2/3 кримінальних провадженнях винних осіб не встановлено. 
 Однією із причин не розкриття злочинівє недостатня взаємодія оперативних підрозділів райвідділу та слідчих, які розслідують кримінальні правопорушення. На стан розкриття злочинів негативно впливають низький професійний рівень працівників Олександрівського РВ, а також неналежне ставлення до виконання своїх службових обов'язків. 
   На моє запитання, чи надходять скарги до прокуратури на працівників ДАІ, прокурор відповіла ствердно. Двох працівників державтоінспекції притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Також прокурор району надала відповідь щодо відкритого кримінального провадження за розтрату службовими особами бюджетних коштів, призначених для реконструкції ФАПу в смт. Лісове. 
Сесійне засідання закінчилося після двох годин роботи. І тут знову проявив себе чиновник, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Олександрівської райдержадміністрації Сергій Антіпов (для довідки: про нього вже писали журналісти кіровоградських ЗМІ). У приміщенні районної ради, в присутності працівників установи та депутатів Сергій Антіпов став погрожувати мені фізичною розправою, нецензурно лаятися. Такі емоції у працівника райдержадміністрації викликало те, що я виконую свої депутатські обов’язки і задаю чиновникам конкретні запитання під час засідання депутатських комісій та сесій районної ради… 
     Але не ту форму і місце для претензій обрав Сергій Юрійович. Якщо у чиновника так багато сил та енергії, запрошую його в тренажерний зал, помірятися силою, наприклад, у жимі лежа.
Переглядів: 802 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz