Новини
13:41
Сад сільської громади продають з аукціону

2013 » Липень » 5

Сад сільської громади продають з аукціону 

4 липня 2013 року в селі Соснівка Олександрівського району з самого ранку невідомі особи розпочали спилювати місцевий сад. Після зауваження жителів «дроворуби» роботу припинили і запевнили, що мають усі необхідні дозволи. Але жодного показати так і не змогли. Повідомили, що документи нібито знаходяться у керівництва ФГ Дєдов» (власник - депутат Олександрівської районної ради від ПР). Рішуче налаштовані місцеві мешканці зажадали зустрічі з керівництвом господарства. Про дану ситуацію люди відразу ж зателефонували мені як депутату. 
В цей час на місце події почали сходитися й інші жителі села та ставати на захист саду. 
   Схожа ситуація відбулася в грудні місяці 2012 року в  селищі Єлизаветградка. Про це писали на інформаційному порталі «Гречка». Та й загалом по всій країні продають сади, вирубують лісопосадки, садки. Села занепадають.
      Тут же приїхали представники «дроворубів» та працівники райвідділу міліції. Один із приїжджих (також депутат райради) повідомив мешканцям, що має усі дозвільні документи. А також, що сад випиляють і на цьому місці з часом буде рілля. Жителям села надали копію протоколу торгів з продажу майна, що визнане безхазяйним та переходить у власність держави та обліковується Олександрівським відділенням Знам’янської ОДПІ. Дата реєстрації 27.09.2012 року. Тобто, Олександрівське відділення Знам’янської ОДПІ виступило продавцем і через біржового брокера продали товар (а саме - сад) СФГ «Дєдову» за 35272, 00 грн. 
    Мешканці стурбовані даною ситуацією та стверджують, що сад плодоносний  і належить до власності територіальної громади села. З цього питання сільська рада ніяких рішень не приймала, жодних дозволів не надавала. Також у них є сумніви щодо законності проведення аукціону. 
     Так, відповідно до пункту 17 Постанови Кабінету Міністрів України від 22 грудня 1997 р. N 1448 «Про затвердження Положення про порядок проведення аукціонів (публічних торгів) з реалізації заставленого майна», аукціон вважається таким, що не відбувся, у разі відсутності покупців або наявності тільки одного покупця. 
       Як видно з протоколу торгів, зареєстрованим на момент проведення торгів був лише один учасник – СФГ «Дєдов». Що є прямим порушенням умов проведення аукціону. 
   По даному факту я направив депутатські звернення до прокурора Кіровоградської області та Природохоронної прокуратури. Про результати розглядів повідомлю додатково. 
       Також хочу зазначити, що у зв’язку з останніми подіями селяни, які передали свої земельні паї в оренду СФГ «Дєдов» після закінчення терміну оренди планують здати їх в оренду іншому фермеру.
Фото саду с. Соснівка

Копія протоколу торгів

Переглядів: 841 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz