Новини
10:41
Реваншу не буде!

2014 » Червень » 17

25 травня в Україні відбулися позачергові вибори Президента України. В Олександрівському районі вперше з 2007 року волевиявлення було чесним, прозорим та демократичним. Перемогу в першому турі здобув Петро Порошенко. В Олександрівці цей кандидат набрав 51,4%. І вже 7 червня відбулася інавгурація новообраного Президента.
На Петра Олексійовича мільйони людей покладають великі надії: зупинити війну на Сході, повернути Крим, витягти з краху державу та підписати угоду з ЄС. Ознакою цих сподівань є перемога вже в першому турі.
Також з приходом нового Президента покладають великі надії на реанімацію та реванш «вчорашні» регіонали. Сьогодні вони активно ведуть переговори та гуртуються. У своїх меседжах говорять людям, що «Майдан довів країну до прірви, всі державні кошти пішли на революцію, бендерівці винні у теперішній війні. Чи потрібно вам це?»
Екс-керівники і нашого району гуртують навколо себе відданих їм та режиму Януковича людей. Вони називають себе професіоналами. Питання в чому саме: в корупції та відмиванні коштів?
Їм й надалі підпорядковуються певні люди в державних структурах. І для прокуратури є великий шмат роботи - ретельно перевірити діяльність регіоналів.
Вони мають в планах структуру партії регіонів перевести у проект нової політичної партії під керівництвом Льовочкіна-Ларіна. Для довідки: Льовочкін був головою Адміністрації Президента Януковича, а Ларін його замом. Серед документів, які були знайдені у межигір’ї екс-Президента є список високопосадовців із їхніми позивними. Зокрема, позивний Ларіна - "п’ятий". Це свідчить про те, що Ларін був на короткій нозі з убивцею Януковичем. І був у курсі всіх справ. Зокрема, розстрілу людей на Майдані з 18 по 20 лютого 2014 року.
Жоден з районних керівників регіоналів та депутатів не вибачився за смерті "Небесної сотні". Я не бачив жодного з них, хтоб засудив дії Путіна щодо анексії Криму та війни на Сході. Можна запитати: до чого ж вони тут? Але ці люди працювали в системі диктаторського режиму Януковича і проводили його політику на місцевому рівні, в районі здійснювалися побори, збирали дань з підприємців та фермерів і передавали все на верх задля збагачення сім'ї Януковича. І в той час коли в Києві «беркут» бив мирних студентів та активістів Майдану відбувалися переслідування та арешти у Кіровограді (мене в тому числі), регіонали та їх сателіти в районній раді під час позачергової сесії приймали рішення в підтримку Януковича та його дій.
То яке вони мають морально право на щось претендувати і заявляти? Янукович втік в Росію, де його сім'я фінансує сепаратистів на Сході. До речі, Ларін родом з Донеччини і від нього не чути засудження сепаратистів. Можливо вони й у Кіровоградську область планують завести сепаратистів та відпрацювати сценарій Сходу?
Яке моральне право регіонали мають прикриватися Майданом, якщо вони учасники антимайдану, співорганізатори тітушок і причасні до сотні смертей українців?
Майдан показав свою силу. Революція зробила свою справу і знищила режим диктатора. Залишилося зробити її на місцях. Щоб вірні люди Януковича більше ніколи не прийшли до влади.
Як учасник Революції гідності офіційно заявляю, що вашого реваншу та реанімації не допустимо. Досить тяжким був шлях очищення України від регіоналівської нечисті, щоб дати шанс повтору розкрадання держави та знищення нації.
Зрозуміло, що кожну область і тим більше кожен район не зможе угледіти новообраний Президент. Але ми йому всі разом допоможемо, щоб регіоналівська банда знову не прийшла до влади.
Майдан дав шанс українцям для будівництва вільної, незалежної, демократичної та європейської України. Тож скористаймося цим шансом! Попереду тяжкий шлях, який маємо пройти з гідністю…

Переглядів: 613 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz