Новини
13:30
Райдержадміністрація ігнорує запити громадян на отримання публічної інформації?

2013 » Липень » 9

Райдержадміністрація ігнорує запити громадян на отримання публічної інформації?

До мене звернувся громадянин Олександрівки та повідомив, що Олександрівська РДА ігнорує його запити на отримання публічної інформації. 
Для перевірки даної інформації в березні місяці 2013 року, я, як громадянин України, направив 2 запити на отримання публічної інформації щодо цін у 2011-2013 р-х, коли Олександрівська РДА закуповувала природній газ для шкіл району та Центральної районної лікарні. Запити направляв через електронну пошту, яка розміщена на офіційному сайті райдержадміністрації: oleks@olex42.kw.ukrtel.net. 
     Згідно зі ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (надалі - Закону), публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом. 
          Публічна інформація є відкритою, окрім випадків, встановлених законом. Відповідно до частин першої та четвертої ст. 20 Закону розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. 
         До сьогоднішнього дня відповідь від райдержадміністрації я не отримав. 
        Після цього я звернувся до Прокурора Олександрівського району, де через деякий час мені повідомили, що зі спеціалістом райдержадміністрації було проведено роз’яснювальну роботу. 
         11 червня поточного року мною було знову направлено ще 2 запити для отримання тієї ж публічної інформації. Відповідно до Закону мав би отримати інформацію через 5 днів! Але, схоже, знову буде винен спеціаліст, який не зареєстрував мої запити. Що ж відбувається насправді? Невже влада намагається приховати інформацію про ціни, за якими закуповують природний газ для шкіл та лікарні? На моє переконання, інформацію приховують навмисно, щоб ніхто не знав правди про ціни і щоб не приголомшити громадськість. 
        Направив депутатське звернення до Прокурора району, для перевірки фактів та притягнення відповідальних осіб до відповідальності.

Запит на отримання публічної інформації
Переглядів: 914 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz