Новини
12:09
Провладні депутати не підтримали запит до правоохоронців

2012 » Жовтень » 10

Провладні депутати не підтримали запит до правоохоронців 
        9 жовтня відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії Олександрівської районної ради. У засіданні взяли участь 41 депутат. На порядку денному були наступні питання: 
      1. Про звіт голови районної ради. 
           2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року № 121 "Про районний бюджет на 2012 рік”. 
           3. Про надання в оренду котельні та теплотраси Олександрівської ЦРЛ. 
           4. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл та селищ району. 
           5. Про редакційну колегію при районній газеті «Вперед» редакційно-видавничого об’єднання „Олександрівщина”. 
           6. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 січня 2011 року № 45. 
           7. Різне. 

    Мною була внесена пропозиція доповнити порядок денний питанням «Про депутатський запит депутата районної ради Лавруся А.М.». 
         Депутатський запит до начальника Олександрівського РВ УМВС України в Кіровоградській області Щербини О.Г., було підготовлено у зв’язку з тим, що правоохо-ронцями було проігноровано повідомлення про забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху під час проведення ІІ-го благодійного пробігу «За здоровий спосіб життя». Захід відбувся 15 вересня 2012 р. в селищі Олександрівка за участі депутатів районної ради, спортсменів району, молоді селища та учнів шкіл. 

    Відповідно до ст. 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутатський запит може бути внесений депутатом місцевої ради або групою депутатів попередньо або на пленарному засіданні ради у письмовій чи усній формі. Запит підлягає включенню до порядку денного пленарного засідання ради. 

         «За» проголосували 7 депутатів (4 депутати об’єднаної опозиції, 2 КПУ, та 1 – партія Справедливість). Всі інші, а це представники партії регіонів та народної партії, не підтримали пропозицію. Провладні депутати ще раз показали, як саме вони «відстоюють» інтереси людей, дбають про громаду району. Серед тих, хто не проголосував - голова РДА, голова районної ради та його заступник, начальник відділу освіти, директори шкіл. 

        Натомість це не зупинило мене і в питанні «Різне» було публічно оголошено інформацію про те, як начальником рай.відділу міліції було проігноровано норми чинного законодавства, проігноровано обов’язок щодо забезпечення громадського порядку та задано запитання про те, чим займається наша міліція, де патрулі міліції у нічний період?! Також я проінформував, як 24 серпня поточному року під час покладання квітів з нагоди Дня Незалежності України до пам’ятника Шевченка, приїхав наряд працівників міліції, які хотіли чи то завадити мені та моїм колегам покласти квіти чи то затримати нас та відвести до райвідділу.


Переглядів: 741 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz