Новини
14:59
Про новорічну ялинку

2013 » Січень » 29

Про новорічну ялинку 
Новорічні свята вже пройшли, а от згадка про олександрівську ялинку в людей залишилася... В цьому році як ніколи раніше в соціальних мережах обговорювали нашу «зелену красунюю». На одній зі сторінок користувача соціальної мережі «в контакте» було розміщено фото ялинки та підпис: «Ось вона лісова красуня по-олександрівськи. Здавалося б, що гіршу ялинку ніж в минулому році поставити неможливо. Але виявляється, на Новий рік можливо все».
З проханням з’ясувати, скільки коштів було витрачено для встановлення та прикрашення такої новорічної ялинки, жителі Олександрівки через електронну громадську приймальню звернулися і до мене.
          Повідомляю, що за інформацією, яка була надана мені Олександрівською селищною радою, у 2012 році бюджетні кошти на встановлення та прикрашання новорічної ялинки в смт Олександрівка не виділялися. Новорічні ялинкові прикраси залишилися з минулих років. Ялинку безкоштовно надав житель с. Бондурове (Олександрівський район) громадянин Бевз В.
Переглядів: 744 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz