Новини
15:03
Працівники дитячого санаторію працювали на дачі у чиновника

2015 » Березень » 20

Наприкінці січня 2015 року я повідомляв про ситуацію, яка склалася у Староосотському дитячому протитуберкульозному санаторії. У медичному закладі назрів конфлікт серед працівників та керівництва. Працівники скаржилися на численні порушення у медзакладі. З того часу я направляв депутатські звернення, зустрічався з чиновниками облдержадміністрації, був на зустрічі з колективом. До санаторію навіть направляли комісії від управління охорони здоров’я ОДА та обласної ради. Представники обласної ради, за словами працівників, приїздили з метою залагодити ситуацію. Викликали по одному в кабінет і виправдовували головного лікаря, щодо дій якого і були скарги.
Ще під час першої зустрічі з працівниками мені повідомили, що головного лікаря на рівні обласної державної адміністрації «прикриває» керівник департаменту економічного розвитку і торгівлі – Рахуба Ніна Афанасіївна. Чиновниця придбала будинок під дачу неподалік санаторію і за допомогою працівників медзакладу  організувала ремонт та роботи біля будинку.
Після розміщення такої інформації пані  Рахуба,  за моєю інформацією, збиралася подати на мене в суд за наклеп.
А тим часом 18 березня 2015 року, разом зі знімальною групою телеканалу Інтер, ми відвідали Староосотський дитячий протитуберкульозний санаторій. Журналістів також зацікавила ситуація в медичному закладі.
В їхній присутності, та присутності головного лікаря Гречкосій Алли Миколаївни працівники підтвердили, що за вказівкою головного лікаря у робочий час їх посилали робити ремонт на дачі, яка належить чиновниці ОДА Рахубі Н.А. (відео нижче). Це відбувалося навесні 2013 р., коли областю керував Андрій Ніколаєнко. Також працівники кажуть, що через резонанс цієї справи чиновниця нещодавно хотіла заплатити їм за роботу, аби вони не мали до неї ніяких претензій.
 В свою чергу тепер зрозумілий і результат перевірок цього закладу комісією ОДА. Для надання відповідної оцінки надсилаю звернення до правоохоронних органів. Також чекаю на відповідні кроки та реагування керівництва Кіровоградської обласної ради та обласної державної адміністрації. 

 

Переглядів: 1060 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz