Новини
09:03
Повсякдення робота депутата районної ради

2015 » Травень » 26

Шановні земляки!
Пропоную до Вашої уваги звіт про свою діяльність як депутата районної ради.
За останні пів року було проведено десятки зустрічей з олександрівцями під час яких дізнався про чимало проблем, які наболіли землякам. Хочу виділити найбільш резонансні та ті, які вдалося вирішити.
Одне з питань, яке тривалий час не вирішувалося – заборгованість по заробітній платі працівникам овочесховища (ПП «Галант Україна») у селі Підлісне. З цією проблемою звернулися колишні працівники підприємства. Мною було підготовлено та внесено на розгляд сесії депутатський запит до правоохоронних органів та прокуратури. Окрім цього, з даного питання мав зустріч з головою ОДА Сергієм Кузьменком. Завдяки спільним зусиллям люди отримали зароблені кошти.

Більш детально варто зупинитися на темі Староосотського дитячого протитуберкульозного санаторію. Ініціативна група працівників цього медичного закладу, звернулася до мене з питаннями щодо зловживання службовим становищем керівника закладу Гречкосій А.М. та халатного ставлення до роботи, фінансових махінацій на харчуванні, закупівлі продуктів, медичному  обслуговуванні, експлуатації працівників в особистих інтересах керівника тощо.
Справа набула резонансу і до санаторію почали навідуватися перевіряючі органи, але, як стало зрозуміло пізніше, вони приїздили для того, щоб «зам’яти» скандал.

А вже під час наступної, спільної перевірки із представником обласної державної адміністрації ми зафіксували, наприклад, як дітям недодавали порції кефіру, печива (перед цим санаторій отримав додатково 300 тис.грн. на харчування). Температурний режим у школі та кімнатах був 10 градусів, деякі медичні препарати більше місяця не видавалися дітям. Перевірити фінансові документи на закупівлю продуктів та штатний розпис не вдалося, адже на той час – о четвертій годині дня адмінпрацівники вже пішли з роботи. На особливу увагу заслуговує той факт, що фіктивних працівників про яких також йшлося у скаргах колективу, було звільнено з роботи "задніми" датами за власним бажанням після появи прізвищ у ЗМІ. Тим часом вже відкрите кримінальне провадження за статтею «зловживання службовим становищем». Окрім того, працівники у присутності журналістів телеканалу «Інтер» підтвердили, що  головний лікар змушувала їх працювати на дачі керівника департаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської ОДА Рахуби Н.А. навесні 2013 р., а також у себе на городній ділянці. Станом на сьогодні головного лікаря санаторію звільнено з посади.

Не можу тут не згадати слова музиканта Святослава Вакарчука, який сказав: «Чиновник, який бере хабар в той час, коли солдати віддають життя за свою землю, нічим не краще терориста, який стріляє з Граду по мирних жителях».

Багато високопосадовців, чиновників та керівників так і не зрозуміли, як це «жити по-новому». Тому саме завдячуючи активній громадській позиції людей нашого району нам вдається наводити лад і спільно вирішувати питання.
Хочу повідомити, що за звітний період взяв участь в чотирьох сесіях районної ради. Підготував і направив більше 10 депутатських звернень, вніс на розгляд 36 сесії депутатський запит,  доповнення до програми підтримки учасників АТО - 38 сесії районної ради.

За цей період я також організував для дітей району: волейболістів, гирьовиків, самбістів, школярів та дітей, батьки яких знаходяться в зоні АТО Красносільської ЗОШ, Цвітненського та Вищеверещаківського НВК відвідування басейну в «Олександрівському межигір’ї» (санаторій МВС). Там же вже пройшли реабілітацію 9 учасників АТО.
Нагадую, що доступ до цього комплексу був відкритий для дітей та учасників АТО тільки після спільного нашого «візиту» з представниками самооборони і подальшій співпраці з обласним керівництвом МВС.
Разом з колегами постійно займаємося волонтерською діяльністю - допомагаємо землякам, які служать в АТО.
Земляки, у нас в районі є ще чимало справ і проблем, які є нагальними для вирішення. Продовжуємо далі разом працювати для зміцнення громади та  вирішення проблем на рідній Олександрівській землі!
Переглядів: 651 |
| Теги: звіт, АТО, корупція, Андрій Лаврусь, Олександрівка, депутат районної ради
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz