Новини
19:22
Порушення були, але їх виправлено. Прокуратура про «котедж» для медиків в Олександрівці

2013 » Лютий » 6

Порушення були, але їх виправлено. Прокуратура про «котедж» для медиків в Олександрівці

    Як вже я повідомляв раніше, в Олександрівці по вул. Володарського за 200 тисяч гривень побудували «котедж» для молодих медиків... Вартість і якість будівництва викликала сумніви у олександрівців і до мене, як до депутата Олександрівської районної ради, надійшли звернення громадян з цього приводу.
    З метою вирішення даного питання, мною було направлене депутатське звернення до прокурора Олександрівського району «Про перевірку цільового використання коштів» в розмірі 200 тисяч гривень на будівництво житлового будинку для молодих фахівців медицини по вул. Володарського в смт. Олександрівка.
          2 лютого надійшов лист-відповідь в якому вказується, що перевірка щодо законності використання бюджетних коштів, профінансованих на будівництво вказаного об’єкту прокуратурою Олександрівського району проводилася рік тому - у січні-лютому 2012 року.
          В ході перевірки встановлено, що всупереч ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ч. 1. п. 2 ст. 8 Закону України «Про інвестиційну діяльність», роботи з будівництва житлового будинку, які відбувалися у листопаді-грудні 2011 року, підрядниками проводилися без відповідних дозволів на будівництво. Також, всупереч вимогам земельного законодавства, будівельні роботи розпочато без розроблення та затвердження проекту землеустрою на земельну ділянку.
          Також встановлено, що за відсутності технічного контролю за здійсненням будівництва з боку КП «Олександрівське управління капітального будівництва в районі», підрядними організаціями допущено відхилення від проекту будівництва. Окрім того, до актів приймання-передачі виконаних робіт внесено роботи, факт виконання яких у ході прокурорської перевірки не підтверджено, на загальну суму 6968, 09 грн., що заподіяло збитків районному бюджету у вказані сумі унаслідок безпідставного завищення обсягів виконаних робіт.
          За результатами перевірки 09.04.2012 р. прокуратурою району внесено подання голові Олександрівської РДА, Олександрівському селищному голові та директору КП «Оберіг», за результатами розгляду яких заподіяні збитки відшкодовано та винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
          З огляду на викладене, підстав для повторної перевірки щодо цільового використання коштів, профінансованих на капітальне будівництво житлового будинку для молодих фахівців медицини по вул. Володарського в смт. Олександрівка не вбачається, оскільки законність використання коштів охоплено в ході попередньої прокурорської перевірки, а після її проведення додаткові бюджетні кошти не виділялися та не освоювалися.
         Отже, можна в декількох словах зробити висновок, що по документах все чітко, кошти витратили в повному обсязі. Але, як кажуть «результат на лицо». Ще в недалекому 2011 році на сайті Олександрівської РДА  писали: «З метою залучення медичних фахівців у заклад, який, до речі, оснащений сучасним новітнім обладнанням, районна влада активно шукає шляхи вирішення цієї проблеми. Що потрібно молодому фахівцю, який влаштовується на роботу? Звичайно ж, в першу чергу житло, причому благоустроєне з усіма комунальними вигодами. Саме на вирішення цього питання спрямовує зусилля районна влада. У минулому році за кошти районного бюджету було придбано добротний будинок для молодої родини лікарів. У цьому році за кошти районного бюджету по вулиці Володарського будується ще один будинок для лікарів».
          Побудований «котедж» і є обличчям роботи районної влади.
          
Відповідь прокуратури Олександрівського району
Переглядів: 737 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz