Новини
15:17
Почути кожного ще не значить допомогти

2013 » Серпень » 12

Почути кожного ще не значить допомогти 
 За інформацією сайту Олександрівської райдержадміністрації, 9 серпня в Олександрівці з робочою поїздкою побував заступник голови ОДА, керівник апарату Віктор Рєзнік. Разом з головою Олександрівської райдержадміністрації він провів нараду та особистий прийом громадян. 
 В офіційній інформації йдеться також про те, що під час зустрічі з держслужбовцями заступник голови ОДА звернув увагу присутніх на важливість роботи зі зверненнями громадян і сам зустрівся з кількома олександрівцями. Зокрема, з жителем с. Нова Осота Степаном Федоровичем Шишкою, який вже не перший рік намагається залагодити болюче питання меж з сусідами. Не раз був він на прийомі і у голови райдержадміністрації, але… «віз і нині там». 
   Я, як депутат районної ради також намагався «достукатися» з проблемою С. Ф. Шишки до місцевої влади. 
У 2011 році я оглянув територію двору Степана Федоровича, підготував депутатський запит та виніс його на сесію районної ради. Оскільки сільська рада не спроможна встановити межі та вплинути на сусіда, який зайняв межу ділянки гр. Шишки, тому я пропонував створити виїзну комісію (зі складу депутатів райради, начальника відділу держкомзему, спеціаліста по землеустрою Староосотської сільської ради та сільського голови, представника РДА), з метою проведення вимірів і встановлення фактичної межі між земельними ділянками гр. Шишки та його сусідом на підставі наявної технічної документації та здійснених вимірів.        
     У поданих документах Степана Федоровича вбачається наступне: 
1. відповідно до довідки Староосотінської сільської ради від 02.06.2011 р. № 1225 дружина Степана Федоровича гр. Шишка Олена Дмитрівна має у власності земельну ділянку в розмірі 0,49 га. по вул. Леніна, 63, с. Нова Осота;
2. 17.01.2011 р. складено акт обміру земельної ділянки під домоволодінням Шишки О.Д. та встановлення меж з сусідом В’юн О.М. Даним актом визначено, що земельна ділянка під садибою Шишки О.Д. складає; - від автодороги по вул. Леніна 18,5 м.; - по центру садиби 18, 5м.; - в кінці садиби 18,5 м., але не визначено довжину ділянки, тому не можливо прорахувати її загальну площу.
3. 01.06.2011 р. Шишка С.Ф. звертався з письмовою заявою до Староосотського сільського голови про встановлення меж.
4. 30.06.2011 р. складено акт встановлення фактичних розмірів земельної ділянки Шишки О.Д. Актом визначено, що загальна площа земельної ділянки складає 0,26023 га, з яких: земельна ділянка (огород) 0,19885 га під будівлями та обслуговуванням житлового будинку 0,06138 га.
    В доданій до акту схемі ділянки видно її поступове зменшення. А саме: від автодороги по вул. Леніна -        18,5 м.; по центру садиби -  14 м.;  в кінці садиби - 13 м. 
        Згідно акту від 17.01.2011 р., у власності Шишки О.Д. знаходилась ділянка 0,49 га. прямокутної форми і її ширина була стала 18,5 м., а вже актом від 30.06.2011 р. визначено розмір ділянки 0,26023 га, яка постійно зменшується в ширині.
   З огляду на вищевказані документи мені незрозумілим є факт швидкого зменшення розміру земельної ділянки на 0,22977 га (майже на половину). Схоже, що йдеться про самовільне захоплення межі земельної ділянки. 
  Відповідно до ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування», до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать повноваження у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, тобто вони мають право встановлювати межі земельної ділянки. 
         Тому сільська рада мала всі інструменти та важелі, щоб владнати дану ситуацію.
   Мою пропозицію, за вказівкою представників ПР у владі, не було підтримано. Тому, Шишка Степан Федорович й надалі стукає у двері до голови районної державної адміністрації. Йому їх відкривають, можливо й чують...але питання не можуть вирішити протягом останніх років.
Степан Федорович скаржиться на бездіяльність чиновників


Переглядів: 640 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz