Новини
11:43
Олександрівські депутати проголосували за автомобіль для районної ради

2013 » Лютий » 8

Олександрівські депутати проголосували за автомобіль для районної ради 
    7 лютого відбулося пленарне засідання двадцятої сесії Олександрівської районної ради VI скликання. На сесії були присутні 36 депутатів районної ради, селищні та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій нашого району.
    Я підтримав всі питання порядку денного, окрім одного - «Про програму розвитку місцевого самоврядування в Олександрівському районі на 2013-2015 роки». Цим рішенням передбачається висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у засобах масової інформації, виділення коштів на придбання автотранспорту для районної ради в сумі 80 тисяч гривень. У своєму виступі щодо даного питання, я зокрема, зазначив, що «висвітлення інформації про діяльність органів влади зазвичай відбувається з точки зору провладної більшості. На своєму прикладі можу про це сказати і підтвердити – інформацію про мою депутатську діяльність відмовляють висвітлювати. Переконаний, навіть після прийняття цієї програми ситуація не зміниться».
          Також, хочу зазначити, що 30 березня 2012 року Голова Кіровоградської обласної ради. М. Ковальчук розповів журналістам про чергове скорочення автопарку Кіровоградської обласної ради. І нагадав, що ще в січні 2012 року обласна рада відмовилась від двох автомобілів з п’яти, що перебували в її розпорядженні.
Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують органи виконавчої влади» від 26 грудня 2011 року № 1399, майже вдвічі скорочено ліміт легкових автомобілів центральним та місцевим органам виконавчої влади.
          Згідно з постановою, легкові автомобілі, що перебувають на балансі органів виконавчої влади і вивільняються у зв’язку з установленням ліміту, підлягають реалізації у визначеному законодавством порядку, або мають бути передані на баланс іншій бюджетній установі.
          Нововведенням є передбачена постановою заборона органам виконавчої влади орендувати (наймати) легкові автомобілі понад установлений ліміт.     
         У розпорядженні Олександрівської районної ради є автомобіль ГАЗ-3110 «Волга». 
 А тому, придбання автомобіля суперечить постанові Кабінету Міністрів України.                                Як бачимо, кошти на автомобіль передбачено, а для проведення тематичних семінарів для посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, кошти не закладені. 
   «Вважаю, що семінари і навчання як для посадових осіб органів місцевого самоврядування так і для депутатів місцевих рад повинні проводитися в обов’язковому порядку із залученням фахівців, лекторів, представників інститутів, які займаються вивченням питання місцевого самоврядування.
Тому, якщо ця програма дійсно спрямована на розвиток місцевого самоврядування в Олександрівському районі, документ потрібно вдосконалити та внести зміни. Зміни, які будуть дійсно сприяти розвитку місцевого самоврядування, проведенням семінарів за участю фахівців, зміни, де буде забезпечено висвітлення діяльності депутатів місцевих рад, селищних та сільських голів (як цього вимагають норми чинного законодавства), а також де будуть раціонально розподілені кошти. І найголовніше, громада зможе брати безпосередню участь у вирішенні проблем місцевого значення, коли думкою громади не будуть нехтувати»
, - зазначено у виступі.
          У підсумку, я висловив свою позицію проти прийняття програми у запропонованому вигляді та запропонував відправити програму на доопрацювання.
          Дану пропозицію підтримали 4 депутати районної ради.
Переглядів: 645 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz