Новини
10:54
Облаштовані спортивні майданчики?

2013 » Вересень » 11

Облаштовані спортивні майданчики?

«У нових соціальних ініціативах Президента „Діти – майбутнє України” особливий наголос ставиться на організацію здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, – наголосила, відкриваючи щопонеділкову нараду, перший заступник голови Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота». – Тому в районі особлива увага приділяється залученню школярів до занять фізичною культурою та спортом. А для цього закономірно потрібно створити належні умови, зокрема і модернізацію дитячих спортивних майданчиків».
         Чергові слова які залишаються на папері. Та все ж їх доносять до громадян і розповідають, що все у спорті добре. Що виділяють кошти, майданчики модернізовані, дітей залучають до спорту. І ті люди, які всього цього не бачать, а тільки читають про все «прекрасне і чудове», вірять у спортивний прогрес в районі. І тут проблема не у словах чиновника, проблема у самій системі. Адже він повторює те, що кажуть і його керівники. А саме від них залежить - будуть вирішуватися проблеми спорту чи ні.
         Є люди, які знають про існуючі проблеми. І ці люди постійно мені про них говорять і ми разом намагаємося достукатися до влади, щоб вирішити ці проблеми. Влада ж, в свою чергу, дає мені відписку за відпискою.
        Добре було б, щоб фото, які я додав до матеріалу, побачив, наприклад, Президент. І наступного разу районні керівники реагували на всі ці проблеми по іншому. Не були б такими багатослівними. І говорили б про роботу лише після її виконання.
        Тож, шановні чиновники Олександрівської адміністрації, вкотре звертаюся до вас від імені громади Олександрівського району і наголошую на необхідності виконати ремонт спортивного майданчика на території НВК № 2 та придбати синтетичне покриття для спортивного майданчика в село Цвітне. 

Фото спортивного майданчика на території НВК № 2

Переглядів: 961 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz