Новини
19:02
НЕ ЗАВАЖАЙТЕ ЛЮДЯМ РОЗВИВАТИ І ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ.

2012 » Липень » 9

Не можу залишитися осторонь інтерв'ю  щодо реалізації у районі проектів у соціальній сфері голови  Олександрівської районної державної адміністрації «ВСЕ ЗАДУМАНЕ і ЗАПЛАНОВАНЕ МИ КРОК ЗА КРОКОМ ВИКОНУЄМО».

http://olexrda.at.ua/news/valerij_avksentev_vse_zadumane_i_zaplanovane_mi_krok_za_krokom_vikonuemo/2012-07-06-1203

По-перше, хочу сказати, що в програмі розвитку Олександрівського району затвердженої  рішенням п’ятої сесії  районної ради шостого скликання від 3 березня 2011 року № 50 в розділі  «Спортивні споруди» -  реконструкції центрального стадіону не було.  Тому говорить «це було заплановано» – це говорити неправду.


По-друге, ще до початку реконструкції кінотеатру під спортивний зал, в ЗМІ вже лунала інформація що повним ходом «кипить робота». Коли я попросив надати детальну інформацію про перелік запланованих робіт, терміни виконання, відповідальних осіб - то красиво відписалися, що районна влада немає інформації.

Приємно, що ми маємо такий стадіон. Але пригнічує: для кого це робиться? Маючи районну футбольну команду, в нас грають хлопці з Кіровограда, Кам’янки. Юнаків, які завтра повинні підсилити дорослу команду - немає. Є один тренер з футболу (у порівнянні з волейболом – 3 тренери і 3 - легка атлетика). Про який розвиток спорту ми говоримо?

Вже другий рік відвідую тренажерний зал, який знаходиться в трибуні того ж стадіону. Весь спортивний інвертар принесено та купується за наш особистий рахунок і належить нам. Ми представляємо районну команду на обласних змагання  з пауерліфтингу.  Колективно просили голову РДА щоб допоміг придбати олімпійську штангу. Окрім обіцянок нічого не отримали. Приблизно місяць тому замок в трибуні змінюють, двері закривають і кажуть: «заплатіть членські внески».

На стадіоні наявна питна вода, але вона не доступна. Дітям, які перебувають на стадіоні її забороняють пити, мотивуючи тим, що або кран поломаний або санепідемстанція закрила.
Якщо не хочете розвивати спорт  – ТО НЕ ЗАВАЖАЙТЕ ІНШИМ ЛЮДЯМ РОЗВИВАТИ І ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ.
Переглядів: 700 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz