Новини
15:32
Легкоатлетична доріжка за 650 тисяч гривень

2013 » Червень » 13

Легкоатлетична доріжка за 650 тисяч гривень
 22 травня на пленарному засіданні двадцять другої сесії Олександрівської районної ради було прийнято рішення № 231 «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2012 року № 185 "Про районний бюджет на 2013 рік”». Відповідно до поданих додатків, передбачено кошти в сумі 650 тисяч гривень на фінансову підтримку спортивних споруд, які належать громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості.
  Під час розгляду даного проекту рішення, мною було поставлено запитання доповідачу - начальнику фінансового управління, щодо цілеспрямованості цих коштів. Валентина Шията повідомила, що кошти будуть спрямовані на ремонтні роботи центрального стадіону ім. М.Шишки та придбання спортивного обладнання.
         З метою отримання більш детальної інформації про перелік запланованих робіт, виконавців та в які терміни будуть проводитися роботи, я звернувся до голови райдержадміністрації.
         Виявляється, що 650 тисяч гривень будуть використані для капітального ремонту легкоатлетичної доріжки на стадіоні ім. М. Шишки.
        Цікаво, на сесії була інша відповідь і про легкоатлетичні доріжки не говорили. Адміністрація надала пріоритет капітальному ремонту доріжки. І це тоді, коли в цей час вкрай необхідно виконати ремонт спортивного майданчика на території НВК № 2. Це питання неодноразово піднімалося і мене запевняли, що ремонт буде проведений. Також необхідно придбати синтетичне покриття для спортивного майданчика в с. Цвітне. Основа майданчика давно збудована, а на синтетичне покриття з районного бюджету кошти не виділяють.
         Додатково під час сесії було виділено для залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя - 62,605 тис.грн. Хочеться подивитися, куди ці кошти підуть і чиї кармани вони будуть популяризувати. Усі, хто має відношення до спорту скажуть, що вже традиційним є не розвиток спорту, а відмивання грошей.
Ось так виглядає спортивний майданчик на території НВК № 2

Переглядів: 838 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz