Новини
12:34
Квартальний Звіт про депутатську діяльність депутата Олександрівської районної ради Андрія Лавруся

2012 » Червень » 19

 Відповідно до п.2  ст. 10 Закону  України «Про статус депутатів місцевих рад» пропоную  до вашої уваги свій квартальний звіт.

В більшості випадків депутати  місцевих рад приписують свої професійні обов’язки до депутатської діяльності. Забуваючи, що депутатська діяльність здійснюється на інших принципах та громадських засадах.

Однією  з найважливіших обов’язків депутата – проводити  прийом громадян, розглядати  пропозиції,  звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходи щодо забезпечення їх оперативного вирішення. За цей період до мене на прийом звернулися більше 30 людей, були і колективні звернення мешканців  району із скаргами, проблемами та пропозиціями. Найбільше людей хвилює питання щодо бездіяльності та безвідповідальності органів виконавчої влади нашого району, безробіття молоді, відсутності умов для проведення вільного часу  дітей,  переповненість дитячих садків, закриття шкіл. Найбільше скарг надійшло на КП «Оберіг»: систематичне відключення води, якість води, заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам, безвідповідальність директора підприємства.  

Одним з найголовніших інструментів, завдяки якому депутат місцевої ради може впливати на ситуацію задля вирішення проблеми - це депутатське звернення. Закон надає право депутату звертатися до будь-якого органу, розташованого на території ради, з вимогами вирішити питання, віднесені до їхньої компетенції.

Тому мною було направлено більше 30 депутатських звернень. Найбільш резонансні: про встановлення дошки (щита) для оголошень по вулиці Леніна – дане звернення розглянуто та винесено на розгляд виконавчого комітету селищної ради; ремонт утвореної ями на містку по вул. Шевченка – на сьогоднішній день питання вирішено, яма заасфальтована; питання про водопостачання води, ремонт даху 5-ти поверхового будинку по вул. Чкалова, 96, (директор КП «Оберіг» ігнорує депутатські звернення щодо вирішення порушених питань); про встановлення світлофора на перехресті при вїзді до Олександрівки зі сторони м. Кіровограда.

За моєї ініціативи та організації в селищі Олександрівка 1-го травня відбувся Перший благодійний пробіг «За здоровий спосіб життя» в рамках пропаганди здорового способу життя та благочинності. Під час акції проходив збір коштів на лікування Досужому Максимку. Ми започаткували гарну традицію та поєднали корисне з приємним. По закінченні пробігу учасників нагороджено солодощами. Наступний пробіг планую провести восени 2012 року.

Дбаючи про дітей та молодь,  я також організував змагання «Street Workout», присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. Переможців нагороджено медалями, грамотами та кубком.

Увага!!! Змінилася адреса прийому громадян: пер. Леніна, буд.2, кв.12  (Громадська приймальня об’єднаної опозиції) смт.Олександрівка.

        Депутат Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь
Переглядів: 776 | Категорія: Звіти
Всього комментарiв: 4
3 AndyStan   (05.07.2012 15:20)

Звіт переглянув.
Вважаю що роботу депутата Ви виконали на всі 100 відсотків. Бажаю Вам подальшого творчого натхнення у нелегкій роботі депутата.
Взагалі останнім часом слово "депутат" звучить майже як образа. Дехто навіть говорить "не веди себе як депутат у верховній раді". Бо й справді, інколи наше телебачення показує "житіє наших недоторканих" і їхня поведінка далека від норм порядності та толерантності друг до друга.
Звичайно кожен повинен займатися своїм ділом, і дуже добре коли, "твоє" діло приносить тобі задоволення а оточуючим - користь. Вважаю, що обрання Вас в депутатський корпус саме і є таким випадком.


4 Andrew   (05.07.2012 16:41)

Дякую! Взагалі Верховна Рада перетворилася на посхімовисько. Вся Європа спостерігає за подіями, які відбуваються у стінах ВР. Остання подія - це прийняття Закону України «Про засади державної мовної політики». Порушено регламент роботи та всі людські моральні норми. Ось така влада по всій вертикалі


1 житель Олександрівки   (20.06.2012 19:11)

В своєму житті бачу вперше щоб депутат районної ради звітував про роботу. Я не можу зрозуміть одного, з 46 якщо не помиляюся депутатів в рай.раді ніхто не звітує. Получається що ніхто нічого не робить з них. Постає питання, навіщо МИ жителі Олександрівки обирали їх та ще й в такій кількості.
Сьогодні на вулиці випадково став свідком розмови, як один депутат хвалився своїм знайомим що він вже 2-й раз депутатствує в рай.раді. Але чесно кажучи про нього ніхто не знає, значить депутат не дієвий.
Ось приклад для всіх депутатів. Молодець Андрій.


2 Andrew   (20.06.2012 19:50)

Шановий житель Олександрівки!
Дякую Вам, що слідкуєте за життям нашого району.
У своїй роботі я намагаюся бути ближче до людей, прислухатися до їх проблем, побажань та вирішувати їх. Також не забуваю про свій обов'язок звітувати. Законом України "Про статус депутатів місцевих рад" встановлено: "Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу
на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями". У своїй діяльності я звітую щоквартально, веду особистий прийом громадян, зустрічаюся з виборцями.


Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz