Новини
09:59
Квартальний звіт депутата Олександрівської районної ради Андрія Лавруся

2012 » Жовтень » 3

Квартальний звіт депутата Олександрівської районної ради Андрія Лавруся 

Шановні виборці! 
Пропоную до Вашої уваги звіт депутата районної ради за ІІІ квартал 2012 року. Цей період пройшов у насиченій повсякденній депутатській роботі, відбулися 16 та 17 сесії районної ради. В районній раді створено депутатську групу депутатів «Фронту Змін» та «Батьківщини». За нашої ініціативи було подано проект рішення про включення до порядку денного 16-ї сесії районної ради питання «Щодо звернення до Голови Верховної Ради України та Президента України з вимогою про не підписання Закону України «Про засади держаної мовної політики». При розгляді проекту рішення на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку територій, благоустрою та житлово-комунального господарства та з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративного-територіального устрою доповідачам не дали слова для доповіді, чим було грубо порушено регламент роботи. Натомість пропозиція від провладного кандидата не виносити дане питання на пленарне засідання, була прийнята більшістю від провладної партії. 
       У зв’язку з підписанням антиукраїнського мовного закону «Про засади державної мовної політики», на пленарному засіданні 17-ї сесії за підписом депутатів А. Лавруся, Т. Хоменко, С. Степанова, С. Брайка, М. Марфули було зачитано звернення депутатів до жителів Олександрівського району. Після сесії ми звернулися до головного редактора районної газети «Вперед» з проханням опублікувати нашу позицію щодо прийнятого мовного закону. Але у публікації нам відмовили. 
        Також, щотижня проводжу постійні зустрічі з виборцями в наметі та у громадській приймальні Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина». Основними проблемами, які турбують людей, є низький рівень життя, не виплата заробітної плати, проблеми ЖКГ, виготовлення державних актів, встановлення межі земельних ділянок. З приводу звернень олександрівців направлені депутатські звернення до компетентних органів. 
        У День фізичної культури та спорту на центральному стадіоні ім. М. Шишки для дітей та молоді мною, як депутатом районної ради, організовано спортивні «Street Workout ІІ» змагання. Переможців нагороджено грамотами, медалями та кубком. 
        15 вересня за моєї ініціативи відбувся ІІ-й благодійний пробіг «За здоровий спосіб життя». Під час заходу ми зібрали кошти на підтримку розвитку дитячо-юнацького футболу в Олександрівці, за які було придбано та передано юним футболістам 20 футбольних маніжок, 5 м’ячів з сумкою та фішки для виконання вправ. 
       
Депутат Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь
Переглядів: 1378 | Категорія: Звіти
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz