Новини
20:20
Хто відповідає за невідремонтовані дахи багатоповерхових будинків?

2012 » Червень » 25

Хто відповідає за невідремонтовані дахи багатоповерхових будинків?

      В нашому селищі дахи багатоповерхових  будинків вже довгі роки ніхто не ремонтує. Мешканці багатоповерхового будинку, що проживають по вул. Чкалова, 96,  звернулися  до мене з колективним зверненням з проханням посприяти у вирішенні питання по ремонту даху будинку.

 Щоб вирішити це питання я направив  звернення до голови Олександрівської селищної ради.  Мені відповіли, що «відповідно до ч.2 ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», мешканці будинку №96 зобов’язані  брати участь у загальних витратах пов’язаних з утримання будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку. Враховуючи напруженість селищного бюджету на 2012 рік, на даний час відсутні можливості співфінансування ремонтних робіт». Також, у листі-відповіді від голови селищної ради рекомендовано мешканцям будинку звернутися в КП «Оберіг» для складання акту огляду для подальшого вирішення питання.










    На другому етапі для вивчення проблеми від імені мешканців будинку я направив депутатське звернення до директора КП «Оберіг» Забудько  В.О. , про складання акту огляду даху п’ятиповерхового будинку по вул. Чкалова, 96 та дій щодо вирішення питання по ремонту даху. За  правилами утримання житлових будинків  та прибудинкових територій,  КП «Оберіг» зобов’язаний виконувати ремонтні роботи та інші дії, прописані у цих правилах. 

         Директор комунального підприємства мабуть і не намагався розглядати моє депутатське звернення... Адже у встановлені законом терміни (10 днів - якщо не потребує додаткового вивчення) відповідь не надійшла, акт огляду даху багатоповерхового будинку ніхто не складав. Тому я направив повторне звернення. І аж після цього надійшла відповідь на декілька речень:  КП  «Оберіг»  надає платні комунальні послуги мешканцям, в перелік цих послуг ремонт даху не входить . Відповідь на моє звернення від 16 травня було надано 20 травня 2012 року (УВАГА!!! 20 травня – це неділя, вихідний день). Насправді ж, депутатське звернення ніхто так і не розглянув, проблеми громадян ніхто не взявся вирішувати. Дали формальну відписку, в термін  понад 30 днів із дня надсилання звернення! 

   

Постає питання, хто відповідає за невідремонтовані дахи багатоповерхових будинків, які знаходяться у вкрай поганому стані і які продовжують пропускати дощі та псувати майно громадян. Ні селищна рада, ані комунальне підприємство,  не беруть на себе зобов’язання відремонтувати ці дахи.

Дане питання буду тримати на контролі та направлю чергове звернення до КП «Оберіг», в якому попрошу  надати повний перелік послуг, які надаються комунальним підприємством  мешканцям багатоповерхових будинків селища Олександрівка.


Переглядів: 1474 | Категорія: ЖКГ
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz