Новини
08:50
Як заробити на дітях, знають у медичному закладі Олександрівського району

2015 » Січень » 23

У Староосотському обласному дитячому протитуберкульозному санаторії назріває скандал через соціальну напругу серед працівників і керівництва закладу.
Декілька днів тому я провів зустріч з працівниками цього закладу, які розповіли мені про ситуацію, що склалася у стінах санаторію. Працівники навели конкретні факти корупції та нецільового використання коштів. Але все по порядку.
Медичний заклад з 2007 року очолює Гречкосій Алла Миколаївна. Працівники стверджують, що керівник практично відсутній на робочому місці, всі питання вирішує по телефону. В той же час відсутній щоденний обхід дітей, перевірка самопочуття та інше. У найближчий час у неї закінчується контракт і на сесії обласної ради планують його продовжити.
В цей заклад керівник влаштувала свого сина на посаду інженера з охорони праці, плюс пів ставки має за інші обов'язки.  Працівники закладу дуже рідко бачать інженера на робочому місці, оскільки він виконує функції водія, -  привозить або забирає з роботи керівника.
Окрім цього, стверджують працівники, у закладі не один рік практикують схему відмивання коштів за рахунок людей, які тільки рахуються по штатному розпису, їх ніхто не бачив і не знає або ж вони працюють в іншому місці. Як приклад, називають чотирьох: Ткаченко Любов Михайлівну, Мушоренко Володимира Михайловича, Вітер Вікторію Іллівну, Король Олександра Олексійовича.
Всього ж у санаторії 138 осіб обслуговуючого персоналу.
Наступним пунктом скарг стало харчування.
Розповідають, що в санаторії продукти харчування купують за завищеними цінами. Наприклад, картопля та інші овочі за накладними мають одну кількість, а фактично їх завозять менше. Те саме стосується і медикаментів.
Також повідомляють, що санаторій закуповує м'ясо і сало свинини, яке категорично заборонено в раціон дітям.
Окрім цього, працівники повідомляють, що діти не отримують тих порцій і продуктів, по яких складається меню закладу.
Замість цього, за вказівкою головного лікаря Гречкосій А.М., працівники кухні постійно готують могоричі, печуть піци та інші м’ясні страви, які потім передають вищому керівництву.
Преміювання працівників в санаторії відбувається тоді, коли ті зобов’язуються повернути частину коштів керівництву…
Ще один факт, який заслуговує на особливу увагу.
У жовтні 2012 р. було виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт електролінії 04ПЛ, а вже з квітня 2013 р. розпочали роботи та перерахували кошти в сумі 120 тис. грн. Виконавець не місцевий РЕМ,  який саме на цьому спеціалізується, а нікому не відомий ФОП Гордієнко Володимир Іванович. За словами людей, цього підприємця вказали в обласному керівництві. У вересні-жовтні 2014 р. повністю здійснили оплату за НЕВИКОНАНУ РОБОТУ. Адже виконавець роботу не завершив і сьогодні.
Працівники заявляють, що це не перший скандал у санаторії. Люди неодноразово скаржилися і в обласну раду і в адміністрацію. Приїздить комісія і на цьому все. За словами працівників, головного лікаря санаторію  «прикриває» Рахуба Ніна Афанасіївна - директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації. Свого часу Ніна Афанасіївна придбала будинок у селі Поселянівка, неподалік санаторію. І за допомогою працівників медичного закладу там зробили ремонт.
Здавалося б, схема відмивання коштів та використання службового становища за для власних цілей зрозуміла. Але чому цього не бачать високопосадовці, міліція і прокуратура? Схоже, найбільш зручно наживатися на дітях.
Цей заклад підпорядкований Департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА і фінансується за рахунок обласного бюджету.
Враховуючи резонанс цієї справи, напружену обстановку і суперечку серед працівників санаторію, я вже звернувся до керівництва Кіровоградської обласної ради та керівника управління охорони здоров'я Кіровоградської ОДА. Сподіваюсь, що даний матеріал дасть поштовх для організації та проведення перевірок контролюючими та правоохоронними органами, а також прокуратурою.
Переглядів: 1373 |
| Теги: корупція, Діти, Андрій Лаврусь, депутат районної ради
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz