Новини
11:02
Голова районної ради не виконує посадові обовязки?

2013 » Лютий » 20

Голова районної ради не виконує посадові обовязки?

 В січні місяці 2013 року мені було відмовлено у публікації депутатського звіту у районній газеті «Вперед». Зі зверненням щодо сприяння у здійсненні депутатських повноважень, а саме - у розміщенні звіту про депутатську діяльність на підставі п. 6 ст. 30 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», я звернувся до Голови районної ради. 
   16 лютого Олександрівська районна ради повернула моє депутатське звернення у зв’язку з невідповідністю вимогам чинного законодавства.
          Хочу запевнити, що подане мною депутатське звернення відповідає чинному законодавству, а саме - Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Можливо, у Голови районної ради свої закони, за якими він працює? В Україні ж закон – це нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил. Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад», єдиного законодавчо затвердженого зразка бланку депутатського звернення та депутатського запиту в Україні не встановлено, тобто форма звернення є довільною і депутат має право використовувати власно розроблений бланк чи направляти звернення (запити) написані власноруч.
           По даній ситуації я неодноразово звертався до прокуратури. На що мені повідомляли, що рішення районної ради про затвердженні бланки депутатського звернення (запиту) носить рекомендаційний характер та не забороняють мені, як депутату, звертатися до державних органів із зверненнями та запитами довільної форми. Про це свідчать факти - мої депутатські звернення розглядали Кіровоградською ОДА та обласною радою, прокуратурою області та району та іншими державними установами області. На мої прохання надавали відповіді згідно законодавства.
           Як бачимо, замість того аби сприяти депутатам у здійсненні депутатських повноважень у відповідності до чинного законодавства, голова районної ради, ігнорує та неналежно і неефективно виконує свої посадові обов’язки.
Відповідь районної ради
Переглядів: 1099 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz