Новини
15:29
Євроінтеграція в Олександрівському районі

2013 » Грудень » 18

Наприкінці листопада 2013 року відбулася двадцять п’ята сесія Олександрівської районної ради шостого скликання. У роботі взяли участь 34 депутати. На пленарному засіданні розглянули 16 питань порядку денного.
Першим було питання «Про звіт голови районної ради».
Під час виступу голова ради розповів про досягнення влади у районі та про важливість реформ, які відбуваються в Україні. Не забув розповісти і про регіоналівську програму «Центральний регіон - 2015». Згадував своїх однопартійців - регіоналів-депутатів, які є спонсорами більшості акцій влади, з яких постійно вимагають гроші, а потім дякують за те. 
У своєму звіті згадав голова ради і про мене. Але тільки про сайт і не більше:
«Хотілося б частіше бачити на сторінках газети та на сайті районної ради матеріали, подані головами постійних комісій чи депутатами. Або піти шляхом, який обрав депутат Андрій Миколайович Лаврусь – відкрив власну сторінку в Інтернеті, на якій висвітлює своє бачення розв’язання проблем селища і району». 
Після його виступу я подякував, що не забуває про мене і нагадав, що доступ до комунальної газети для опозиційних депутатів закритий. Про що персонально звертався до голови ради для сприяння у депутатській діяльності, про що є письмові докази і відписки. Газета виконує вказівку регіоналівського керівництва і не друкує мої звіти, інформацію про мою діяльність та діяльність ради. Тому я обрав 2 способи: персональний сайт та особисті зустрічі з виборцями. 
Також до голови ради прозвучали запитання від його ж однопартійців. Правда питання підготовленні, за сценарієм. 
На початку свого виступу голова ради згадав про ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування», де вказано, що голова районної ради працює на постійній основі і не може мати інший представницький мандат, суміщати свою службову діяльність з іншою роботою, у тому числі на громадських засадах. Як відомо, голова ради є головою районної організації ПР. Тому треба визначатися, або бути головою ради або головою парторганізації. Про що я також нагадав у своєму виступі. 
Голова ради на моє запитання про його особисту позицію щодо підписання угоди про Асоціацію з ЄС, відповів, що повністю підтримує Президента. А вже 2-го грудня голова ради скликав позачергову сесію, де сесією районної ради прийняли рішення про підтримку Президента. А також, щоб правоохоронці забезпечили належну охорону громадського правопорядку та недопущення конфліктів та протистояння у суспільстві. І депутати жодним чином не засудили протиправні дії звірячого «Беркуту», який бив студентів у Києві на Євромайдані. До речі, в той час у Києві перебували також громадяни з Олександрівського району. 
Під час сесії районної ради цей час я перебував на Євромайдані у Кіровограді, тому не брав участь у цьому показовому шоу. Я особисто засуджую дії Олександрівської районної влади, дії Уряду, працівників МВС та «Беркуту». 

Також на сесії райради я передав заступнику начальника райвідділу міліції рішення сільських та селищних рад району про обмеження продажу та вживання алкогольних напоїв для використання у роботі правохоронцям. Протягом 2012 року за моєї ініціативи ці рішення були прийняті селищними та сільськими радами.
Переглядів: 666 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz