Новини
00:13
Двічі в одну річку не ввійдеш…

2014 » Березень » 2

Двічі в одну річку не ввійдеш… 
28 лютого на черговій сесії Олександрівської районної ради серед 20 питань порядку денного, були включені питання про розспуск фракції партії регіонів, відставку та обрання нового голови ради. На засідання були присутні громада селища Олександрівка та самооборона Кіровоградського Євромайдану. 

Сесія розпочалася з хвилини мовчання в пам'ять загиблим Героям України. 
Після цього, голова райради В. Скляренко зачитав заяву фракції Партії регіонів про саморозпуск та заяву депутата В. Тімановського про складення повноважень депутата районної ради. Крім того, на пленарному засіданні, голова ради звернувся до депутатів з заявою про свою відставку. Під час таємного голосування, як цього вимагають норми Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 20 депутатів із 41 присутніх, проголосували проти відставки.Тобто не підтримали відставку голови. 
Дане голосування викликало обурення у присутніх на сесії громадян. Для висловлення думок з цього приводу, слово у мікрофона взяли всі бажаючі. Представники підприємців заявили, що якщо голова райради не піде у відставку - вони не будуть сплачувати жодного податку. 

Після виступів громадян, голова ради звернувся до депутатів з проханням прийняти заяву та проголосувати за його відставку. 
Виступ голови ради В. Скляренка

  

Мій виступ


Я вніс пропозицію поставити питання про відставку на повторне голосування. 
За його результатами, питання про дострокове припинення повноважень голови районної ради В. Скляренка підтримали 36 депутатів. Проти – 4, утримався – 1 депутат. 


Під час розгляду претендентів на посаду голови райради, відповідно до регламенту роботи, мною було запропоновано кандидатуру депутата Миколи Марфула. Саме його і підтримала більшість громадян. 
Самовисуванцем став депутат Олександр Закревський. 
                               Микола Марфула                                                  Олександр Закревський

За результатами таємного голосування головою районної ради обраний депутат М. Марфула - 28 голосів,                  О. Закревський – 10 голосів. Не підтримали жодного кандидата – 3 депутата. 
У продовженні роботи сесії, новообраний голова поставив на розгляд 2 питання порядку денного, після чого оголосив перерву до вівторка 4 березня 2014 р. 
Громада і самооборона ще раз довели всім, що разом ми - сила. Єдиним джерелом влади в Україні є народ. Депутати зобов’язані працювати з громадою і виконувати їх волю.

Переглядів: 1032 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz