Новини
18:25
Директора НВК № 2 поновили на роботі

2013 » Листопад » 19

За інформацією інформаційного порталу «Гречка», директора Олександрівського НВК №2 Людмилу Ткаленко, яку звільнили з посади за неправильно складені догани, поновили на роботі. Директор виграла декілька судів і вже третій день працює у рідній школі. 
Про дану подію я вже повідомляв раніше. Натомість в даний час дивує інше. Деякі працівники відділу освіти райдержадміністрації в грубій та агресивній формі пояснюють батькам, що школи в будь-який момент можуть реорганізувати і на думку батьків ніхто зважати не буде. Думка громади для влади не важлива, якщо є вказівка зверху. 
Можу запевнити всіх батьків, що буду й надалі відстоювати їхні інтереси та школи попри заяви чиновників. 

Пропоную для ознайомлення текст матеріалу
"12 листопада Олександрівський районний суд вирішив скасувати наказ відділу освіти райдержадміністрації про моє звільнення і 13 листопада пообіді я отримала офіційний документ про призначення. Вже 14.11 вийшла на роботу", - розповідає "Гречці" Людмила Ткаленко. 
Жінка оскаржувала догани на декількох інстанціях. Перше дисциплінарне стягнення комісія з ОДА директору приписала «за недостатній контроль за навчально-виховним процесом». Позов на оскарження цієї догани Олександрівський райсуд не задовольнив, тож справа пішла до Кіровоградського апеляційного суду. 
"При обранні виду стягнення відповідач не врахував ступінь тяжкості проступку, відсутність будь-яких негативних наслідків для навчального закладу, не прийняв до уваги доводи, викладені позивачкою у письмових поясненнях, усунуті недоліки у ході перевірки, застосування дисциплінарного стягнення пізніше 6 місяців з дня вчинення проступку", - зазначено в рішенні апеляційного суду. 
Позов щодо оскарження другого дисциплінарного стягнення, яке було оформлене помилково, оскільки інспектором Держпромнагляду Сурковим не рекомендувалося притягувати до дисциплінарної відповідальності, задовольнили навіть на рівні першої інстанції. Проте відповідач, яким виступає освітній відділ Олександрівської райдержадміністрації, подав апеляцію на це рішення - засідання у Кіровограді лише відбудеться. 
Одну із причин звільнення, на думку Людмили Ткаленко, - недоопрацювання директора у напрямку освітньої реорганізації (батьки школи виступили проти об'єднання трьох існуючих шкіл), - директор наразі не коментує. 
Світлана Дубина
Переглядів: 770 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz