Новини
16:18
Депутату відмовили у публікації звіту про депутатську діяльність

2013 » Січень » 29

Депутату відмовили у публікації звіту про депутатську діяльність 

          22 січня 2013 року на листочку паперу (інакше не назвеш – на фото) за підписом голови редакційної колегії газети «Вперед» мені надійшов лист, в якій вказується, що рішенням редакційної колегії мені відмовлено у розміщені квартального звіту, оскільки він не відповідає статті 16 Закону України «Про статуту депутатів місцевих рад» та пункту 4.1.12 Регламенту Олександрівської районної ради.
          Хочу зазначити, що в пунктах 1, 2 ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» мова йде про звіти депутата місцевої ради перед виборцями та зустрічі з ними.
Стаття 16. Звіти депутата місцевої ради перед виборцями та зустрічі з ними
1. Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.
2. Звіт депутата місцевої ради повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу.
          Відповідно до п. 4 ч.1 ст. 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», у виборчому окрузі депутат місцевої ради має право доступу до засобів масової інформації комунальної форми власності з метою оприлюднення результатів власної депутатської діяльності та інформування про роботу ради в порядку, встановленому відповідною радою.
          Згідно з п .4.1.12 Регламенту Олександрівської районної ради, кожен депутат має право безкоштовно не частіше одного разу на квартал здійснювати публікації в районній газеті «Вперед» з метою оприлюднення власної депутатської діяльності та інформування про роботу ради. Текст публікації не повинен перевищувати 100 см2.
          Інформація, викладена у моєму депутатському звіті – є звітом депутата про депутатську діяльність, про діяльність у раді та в її органах, а також про прийняті радою рішення.
          На моє переконання, мені відмовлено у публікації звіту виключно тому, що я висвітлив реальну картину роботи районної ради,
а також свою позицію, при прийнятті проектів рішення. До речі, до складу редакційної колегії увійшли працівники РДА, районної ради, провладні депутати та працівники газети. Натомість не увійшло жодного депутата, представника опозиційних партій. За рішення про затвердження такого складу редакційної колегії ми виступали «проти».
          Я звернуся до Голови Олександрівської районної ради щодо сприяння мені, як депутату Олександрівської районної ради у здійсненні депутатських повноважень, а саме - у розміщенні звіту про депутатську діяльність на підставі п. 6 ст. 30 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». А також до прокуратури щодо прокурорського реагування у зв’язку з тим, що головним редактором відбувається пряме невиконання норм Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Переглядів: 852 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz