Новини
10:06
Депутатів змушують виписувати обласну газету?

2013 » Липень » 15

Депутатів змушують виписувати обласну газету? 
Нещодавно мені до рук потрапила листівка Кіровоградської дирекції УДППЗ «УКРПОШТИ». В ній вказується, що за погодженням з обласною радою на адресу начальників та операторів поштового зв’язку направлено абонементи для передплати газети «Народне слово» кожним депутатом місцевих рад. Тобто, працівникам необхідно звернутися до сільських та селищних рад та віднести ці абонементи. До абонементів прикріплено звернення, щоб кожен депутат передплатив газету «Народне слово» в кількості 2-х примірників для інваліда війни, учасника війни, для малозабезпеченої сім’ї, або для школи і т.д. Депутат на свій розсуд повинен вибрати кому виписати 2 газети. По направленим спискам на 8 червня працівникам пошти необхідно було подати звіт про те, хто з депутатів виписав газети, а хто - відмовився. 
    Хочу нагадати, що депутат місцевої ради, на відміну від чиновників, здійснює свої повноваження на громадських засадах. 
  Раніше мені повідомляли вчителі, що їм у добровільно-примусовому порядку пропонували передплачувати районну газету. Таким чином намагаються штучно, за рахунок депутатів, вчителів та бюджетних працівників, збільшити кількість передплатників комунальних газет. До речі, ці газети і так оплачує громада зі своїх податків. 
     Мені, як депутату Олександрівської районної ради, такого абонементу не приносили. В минулому році депутатам райради за бюджетні кошти хотіли передплатити газету. Я вніс пропозицію, щоб цю статтю витрат було виключено. Депутати її підтримали. 
     Вважаю, що це справа добровільна. І кожен сам для себе вирішить - передплачувати такі газети чи відмовлятисяя. В районі є більш актуальні проблеми, куди ці кошти можна спрямувати.
Переглядів: 728 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz