Новини
12:01
Депутати не підримують АТО?

2014 » Липень » 11

Депутати Олександрівської райради не склали іспит на принциповість, чим нагадують мені одного героя з кінострічки «Весілля в Малинівці», готового в будь-який момент поміняти шапку, в залежності від того, яка прийде влада. Під час пленарного засідання 32 сесії мною було внесено пропозицію включити до порядку денного питання «Про звернення депутатів Олександрівської районної ради до Президента України» на підтримку проведення антитерористичної операції на Сході України.
Це дуже роздратувало екс-регіонала Савченка, який мою громадянську активність і принципову позицію чомусь сприймає за провокації. «Постійно щось вносить, на кожну сесію, всіх будоражить, скільки можна таке терпіти?» - доріка він мені. Такі як він, напевно, не знають своїх обов’язків і своїх прав, які надані Законом для здійснення депутатських повноважень. А тим більше не можуть змиритися з фіаско режиму Януковича.
Лише 16 депутатів з 30 присутніх підтримали включити питання до порядку денного.
Після моєї доповіді, почалося обговорення питання. Так було і є завжди, мої проекти рішень, депутатські запити завжди чомусь бурхливо обговорюються, завжди вони чимось зачіпають колишніх регіоналів. Інші важливі питання для району слухають мовчки і голосують майже без обговорення.
Цього разу депутати запевняли, що підтримують АТО без будь-яких звернень, купують все для армії, перераховують кошти, але підтвердити це голосуванням категорично відмовлялися. Савченко кричав, що йому ніколи займатися «х*рньой», що я забираю його час, хоча він значно його зекономив би, якби не коментував всі мої дії і тим самим не затримував процес голосування. Я в свою чергу порадив депутату скласти мандат, якщо не має бажання працювати.
Але хочу нагадати, що не так давно депутати-регіонали, депутати від народної партії і комуністи залюбки займалися тим, що тепер Савченко назвав «х*рньой». Після побиття студентів на Майдані 30.11.2013 р. та після перших вбивств 20.01.2014 р., двічі на позачергових сесіях голосували на підтримку дій Януковича і вважали це нормальним. Жоден з них так і не вибачився перед народом за те, що фактично закликав нищити своїх співвітчизників. А зараз, коли мова йде про підтримку проведення АТО проти терористів та сепаратистів включають задню передачу.
Тепер обачно, про всяк випадок, розповідають про підтримку нинішнього президента, але руку підняли «ЗА» лише 7 депутатів. Тобто всі інші були ПРОТИ продовження АТО та знищення терористів.
Деяких депутатів більше хвилювало те, як змити з себе тавро Партії регіонів, дуже вже їм боязно за свою майбутню кар’єру з таким негарним політичним багажем.
В такої ради немає майбутнього… Більш ніж впевнений, що Олександрівська районна рада не така одна в державі. Країні потрібне повне перезавантаження влади на місцях: перевибори місцевих рад, а також прийняти Закон «Про люстрацію», щоб горе-професіонали назавжди відійшли від керма.
Кожен свідомий громадянин допомагає Армії в міру своїх можливостей. Хтось віддає останні 5 , 20, 1000 гривень й більше. Хтось просто відкупляється, щоб не чіпали. Але в даний час допомога важлива від усіх. Допомагає, хто чим може. Поки деякі займаються вирішенням своїх питань і лобіюванням власних бізнес-інтересів, інші кожного дня збирають кошти, направляють продукти харчування, допомагають у лікуванні поранених. На сесії у депутатів не вистачило волі продемонструвати свою позицію у прийнятті політичного рішення. Черговий раз довели, хто і за чим туди прийшов…

                                                                                   

Список депутатів Олександрівської районної ради, що взяли участь у роботі 32 сесії районної ради

 

Голосували «ЗА»

 1. Гончаренко Григорій Кіндратович (ВО «Батьківщина»);
 2. Лаврусь Андрій Миколайович («Фронт Змін»);
 3. Марфула Микола Миколайович (Справедливість);
 4. Малина Микола Іванович (Народна партія);
 5. Невмержицький Олександр Степанович (Народна партія);
 6. Олійник В’ячеслав Олександрович (Народна партія);
 7. Половенко Тетяна Іванівна (ВО «Батьківщина»).

Голосували «Проти»

              Партія регіонів

 1. Барбул Андрій Валентинович;
 2. Бірець Сергій Миколайович;
 3. Даниленко Валентина Василівна;
 4. Емірова Любов Іванівна;
 5. Ковтун Володимир Олександрович;
 6. Лапчик Микола Вікторович;
 7. Савченко Володимир Васильович;
 8. Синявський Олександр Петрович

Народна партія

 1. Доля Ніна Миколаївна;
 2. Зеленько Василь Петрович;
 3. Зінченко Олександр Володимирович;
 4. Зубаха Олександр Степанович;
 5. Кравченко Сергій Миколайович;
 6. Шаповал Федір Олексійович;
 7. Шпильовий Олександр Петрович;
 8. Шпичак Роман Вікторович

ВО «Батьківщина»

 1. Дмитращенко Ніна Володимирівна;
 2. Корнєєв Валерій Петрович;
 3. Степанов Станіслав Миколайович;
 4. Хоменко Тетяна Павлівна;
 5. Чумак Анатолій Васильович

              КПУ

 1. Данов Костянтин Михайлович

              Аграрна партія України

 1.  Закревський Олександр Миколайович


Також пропоную до вашої уваги всіх депутатів, які на позачергових сесіях районної ради приймали рішення у підтримку Януковича

Позачергова двадцять шоста сесія районної ради

Позачергова двадцять восьма сесія районної ради

 

Переглядів: 965 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz