Новини
09:32
Депутатам від Об’єднаної позиції відмовили у публікації в районній газеті «Вперед»

2012 » Вересень » 5

Депутатам від Об’єднаної позиції відмовили у публікації в районній газеті «Вперед»
     Як повідомлялося раніше, 28 серпня 2012 року на сімнадцятій сесії Олександрівської районної ради було оголошено звернення депутатів районної ради (А. Лавруся, Т. Хоменко, С. Степанова, М. Марфули, С. Брайка) до жителів Олександрівського району із приводу підписання антиукраїнського мовного закону «Про засади державної мовної політики», прийнятого Верховною Радою України з грубим порушенням усіх правових норм, що стало ще одним кричущим фактом антиукраїнської зрадницької політики правлячого режиму. 
         В той же день, від імені депутатів А. Лавруся та Т. Хоменко було направлено депутатське звернення до головного редактора РВО «Олександрівщина» з проханням опублікувати в газеті Олександрівської районної ради та Олександрівської районної державної адміністарції «Вперед» звернення депутатів Олександрівської районної ради із приводу підписання антиукраїнського мовного закону в оригінальному вигляді без виправлень та редагування. 
         4 вересня поточного року надійшла відповідь, в якій  відмовлено надрукувати звернення депутатів районної ради (А. Лавруся, Т. Хоменко, С. Степанова, М. Марфули, С. Брайка) до жителів Олександрівського району із приводу підписання антиукраїнського мовного закону «Про засади державної мовної політики». Влада боїться друкувати позицію депутатів районної ради від Об’єднаної опозиції. Натомість в кожному номері районної газети друкуються матеріали виключно провладної партії та її представників, які говорять як вони «покращили нам життя» та як «покращать його в майбутньому».
Переглядів: 912 |
Всього комментарiв: 2
1 Bizon   (05.09.2012 12:24)

"...Крім того, факт порушення встановленої Конституцією України процедури розгляду та ухвалення законів має встановлюватися Конституційним Судом..."
-ГРЬОБАНІ ви законослухляні працівники незаконослухляних ГОСПОД! Та ви ж перші приповзете до нової влади та скажите, що на вас тиснули і тому ви ні в чому не винні і ви дуже відповідальні працівники. Якжеш ви всі труситеся та пісяєтеся за соїми посадами! Но ні чого, так і сидіть у своїх пропуканих від страху кабінетиках, чекайте своєї долі - прийде і до ВАС кара ПРАВОСУДДЯ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!


2 Andrew   (05.09.2012 12:39)

Героям Слава!
У відповіді розписано не те, що ми просили. Ми звернулися не для того, щоб редакція давала роз'яснення нашому звернені, нам потрібно його опублікувати і донести позицію депутатів, що підписалися, до жителів району. Формальна відписка, щоб тільки не друкувати звернення депутатів.


Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz