Новини
15:15
Депутат в номері

2014 » Березень » 24

Вперше за останні два роки інформацію про мою депутатську діяльність надрукували в районній газеті «Вперед». Весь цей час в опозиційного депутата не було можливості потрапити на сторінки газети. В основному друкували матеріали про владу та провладну партію. Щоб потрапити на першу сторінку газети потрібно було бути головою райради чи адміністрації, або ж як мінімум - депутатом від партії регіонів. Жодна перевірка прокуратури з приводу порушень законодавства не давала бажаного результату. Формальні відписки і не більше. 
Мені було й тоді зрозуміло, що причина всього цього – політичне замовлення екс-голови РДА Авксентьєва В.В та екс-голови райради Скляренка В.І. Протягом цього періоду не хотіли друкувати правду та мою позицію по різних питання місцевого та всеукраїнського рівня. Як депутат, я не міг донести свою позицію та звіт про роботу до територіальної громади Олександрівського району. Тому я проводив і буду проводити особисті зустрічі з виборцями і висвітлювати все на особистому сайту. 
Сподіваюсь, що в подальшому кожна моя думка, позиція та бачення як депутата, буде потрапляти на сторінки районної газети «Вперед». 
 
Нижче пропоную матеріал про мою депутатську діяльність: 
 

Дорога громадо!
За останні два роки інформацію про мою діяльність, як депутата районної ради, жодного разу не було надруковано в районній газеті. Так само не було в ній й інформації про революційні події в Україні. Колишня влада робила все можливе, щоб цієї інформації не було в державних ЗМІ. Весь цей час в газетах друкували тексти окремих партійців та листи різних організацій, які підтримували Януковича і його дії (побиття мирних студентів, стрілянину в мітингувальників тощо). Інформацію, наприклад, про Небесну сотню (вічна їм пам’ять), в цих ЗМІ не публікували.
Українці – мужній, незламний, єдиний народ. І ми це добре продемонстрували в боротьбі за наші права і свободи під час революції. Олександрівська громада не лишалася осторонь цих подій і активно брала участь у житті Майдану Києва та Кіровограда: збирали теплі речі, продукти харчування та кошти. Я є співорганізатором та членом Ради Кіровоградського Майдану.
На тридцятій сесії районної ради колишній голова ради зачитав заяву фракції Партії регіонів про саморозпуск. Окрім того, на пленарному засіданні голова ради звернувся до депутатів з заявою про свою відставку. Під час таємного голосування 20 депутатів із 41 проголосували проти відставки. Це означає, що жоден член Партії регіонів не покаявся і не збирається кидати кермо влади. Відбувається перефарбування депутатів під прапори інших політичних сил.
Присутні на засіданні сесії представники громади та самооборони Майдану були обурені діями олександрівських представників Партії регіонів. Про це вони заявили з трибуни ради. Після повторного голосування депутати таки відправили голову ради у відставку.
Під час розгляду кандидатур претендентів на посаду голови райради, відповідно до регламенту роботи мною було запропоновано кандидатура депутата Миколи Марфула. Саме його пітримали і громада і депутати.
Сьогодні ми здобули історичний шанс змінити Україну і розбудувати її такою, щоб не соромно було в ній жити нашим дітям та онукам. Але для цього кожен має зрозуміти, що не все так просто, що Герої віддали своє життя не для того, щоб змінити обличчя при владі. А для того, щоб змінилася свідомість у людей, підходи до роботи, ставлення один до одного. Попереду тяжкий шлях, який ми з вами подолаємо і обов’язково будемо жити у вільній, демократичній, європейській країні.
Слава Україні!

Депутат Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь 

 
 

 
Переглядів: 963 |
Всього комментарiв: 1
1 Анонім   (04.07.2014 16:15)

Газета "Вперед" - підвладна газета, яка влада прийде, ту і будуть друкувати, а хто цього не розуміє, то нічого з цим робити не можу. Але хоч і не на першій сторінці можна було б написати (звісно при бажанні) свою статтю чи депутатський звіт. А може просто депутатові А.Лаврусю не було чим звітувати?...

            Карма комента: 0

Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz