Новини
19:57
Чи вийдуть депутати Олександрівської райради з партії регіонів?

2014 » Січень » 31

Сьогодні, 31 січня, я взяв участь у пленарному засіданні двадцять дев’ятої сесії Олександрівської районної ради. На засіданні були присутні депутати, керівники підприємств, в.о. начальника райвідділу УМВС та інші. 
На початку роботи сесії, я запропонував вшанувати хвилиною мовчання людей-патріотів, які загинули у Києві на Грушевського. Підтримали. 
У порядку денному було 6 питань: 
1. Про районний бюджет на 2014 рік. 
2. Про встановлення та затвердження граничного нормативу рентабельності виробничої діяльності для підприємств спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району.
3. Про затвердження переліку закладів культури базової мережі Олександрівського району.
4. Про внесення змін до Комплексної районної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру в Олександрівському районі на 2006-2010 роки і на період до 2015 року.
5. Про звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів.
6. Різне.

Сьогоднішній проект рішення про районний бюджет на 2014 рік я побачив вперше. Рішення я не підтримав, оскільки виходячи з тих коштів, які закладені в ньому, очевидно, що порізали все, що тільки можна. Тому я не взяв на себе відповідальність за такий бюджет. 
У питанні «Різне» висловив свою думку щодо політичної ситуації в Україні і розкритикував позицію представників ПР щодо рішень, прийнятих на позачергових сесіях місцевих рад. Також, проінформував депутатів та присутніх у сесійні залі про події 26 січня 2014 р. у м. Кіровограді: про переслідування та репресії мирних активістів кіровоградського Євромайдану. 
Я, як громадянин України та депутат районної ради, звертаюся до Голови ОДА Ніколаєнка з вимогою припинити переслідування та репресії проти активістів Євромайдану. На сесії районної ради я також звернувся до членів партії регіонів з пропозицією вийти з цієї ганебної партії та ставати на сторону мирного народу. 

Пропоную відео виступу на сесії районної ради:


Переглядів: 1046 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz