Новини
12:39
Центральний регіон: 200 тисяч гривень за «котедж»

2013 » Січень » 11

Центральний регіон: 200 тисяч гривень за «котедж» 

    Саме стільки коштує побудова житлового будинку для молодих фахівців медицини по вул. Володарського в смт. Олександрівка(на фото). Дана інформація розміщена на сайті «Центральний регіон 2015» у виконаних проектах по програмі Олександрівського району. Не треба бути спеціалістом у галузі будівництва, щоб побачити і оцінити вартість цього будинку.        
    Навкруги будинку нема присадибної ділянки, огорожі. Також відсутнє опалення та освітлення. Питання, а чи можна взагалі його назвати будинком? І який молодий фахівець медицини захоче переїхати в смт. Олександрівка, щоб заселили в такий «котедж» ? 
          За інформацією місцевих жителів, за 200 тисяч гривень в Олександрівці можна придбати гарний, доглянутий будинок з усіма зручностями поряд з центром селища.
          Постає питання: куди витратилися 200 тисяч гривень і хто візьме на себе відповідальність за цей новозбудований «котедж»?


Переглядів: 984 |
Всього комментарiв: 2
1 Bizon   (11.01.2013 13:59)

Шановний пане, Андрію Миколайович, а чи не могли б Ви дати ще пояснення стосовно того, куди сходити молодому медичному працівнику придбавшому оцю споруду на курячих лапках по ВЕЛИКІЙ "природній" потребі (бо по маленькій можна і в оті зелені насадження, що поряд) чи у Вас в Олександрівці в приватному секторі проведена центральна каналізація?
Взагалі то сміху@очки сміху@очками, але наша Влада будує мОлоді панельні приватні сарайчики з радіактивно-уранового цементу, щоб вони в них розмножувалися і народжували "їжачків", тим самим знищучи генофонд Української Нації.
Я не расист, але складається враження, що наша влада робить все, щоб було куди переїхати нашим жовтим вузькоглазим побратимам, коли ще раз 3,14здане фокусіма.


2 Andrew   (11.01.2013 14:04)

Шановний відвідувачу мого сайту!
Перш за все, дякую, що проявляєте цікавість до моїх матеріалів.
Дуже хочу відповісти на Ваше питання щодо "природніх" потреб, але і Сам не можу знайти на це відповідь. Більш за все, в цьому "котеджі" це не передбачено! smile


Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz