Новини
17:12
210 додаткових тисяч на легкоатлетичні доріжки

2013 » Вересень » 24

210 додаткових тисяч на легкоатлетичні доріжки 

Вчора, 23 вересня, я, як депутат районної ради взяв участь у спільному засіданні постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку території, благоустрою та ЖКГ та з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративно-територіального устрою. Під час засідання розглянули 10 питань порядку денного, а саме: 
1. Звіт голови районної державної адміністрації про стан виконання делегованих повноважень.
2. Про стан виконання програми "Центральний регіон – 2015. Економічний та соціальний розвиток Олександрівського району на період до 2015 року" за 2011-І півріччя 2013 року.
3. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року.
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2012 року № 185 "Про районний бюджет на 2013 рік”.
5. Про інформацію прокурора Олександрівського району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури району за І півріччя 2013року.
6. Про затвердження проектів встановлення меж селищ та сільських населених пунктів Олександрівського району Кіровоградської області.
7. Про хід виконання районної цільової програми по реалізації в Олександрівському районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року».
8. Про звіт постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємництва.
9. Розгляд листів.
10. Різне
 Під час обговорення 2-го питання доповідач вказав, що відповідно до програми «Центральний регіон 2015»(79 об’єктів в Олександрівському районі) в даний час проводяться роботи на 11 об’єктах. На моє запитання, що конкретно зроблено за І півріччя 2013 року, відповідач почав зачитувати пункти виконання програми «Центральний регіон» - ремонти в школах, їдальнях, утримання шкільних автобусів. Тобто все те, що ніяк не стосується районної програми. І тим більше, І півріччя 2013 року. Адже на сайті «Центрального регіону 2015»: у виконаних об’єктах по Олександрівському району останній запис стосується грудня 2012 року. 
 Третє питання стосувалося районного бюджету. Його дохідна частина складає 49713,071  тисяч гривень, видаткова - 56184,738 тисяч гривень. Таким чином видаткова частина перевищує дохідну на 6471,667  тис. грн. 
  Четверте питання передбачало зміни в районному бюджеті і затвердження в суми у 210 тис. грн. на легкоатлетичні доріжки для центрального стадіону  Рішенням 22-ї сесії було вже виділено 650 тисяч для капітального ремонту легкоатлетичної доріжки на стадіоні ім. М. Шишки, про що я вже писав раніше. Загалом, на легкоатлетичні доріжки буде витрачено  860 тисяч гривень. Щодо цієї пропозиції то я голосував «проти. Вважаю, що в районі безліч проблем, на які потрібні кошти. А вартість доріжок в даному випадку просто зашкалює. Зусиллями більшості це питання пройшло комісії. 
        До проекту рішення питання № 5 було внесено доповнення депутата районної ради Станіслава Миколайовича Степанова, яку ми підтримали. Мою пропозицію доповнити шосте питання окремим пунктом депутати також підтримали.
  Загалом попрацювали цього дня в комісіях плідно та обговорили всі питання, окрім «Про стан виконання програми Центральний регіон 2015». Сподіваюся, на пленарному засіданні, яке відбудеться 26 вересня, я почую конкретну відповідь на свої запитання щодо виконання цієї програми.
Переглядів: 672 |
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz