Новини
14:55
1 червня в Олександрівці відбулися дитячі спортивні змагання за підтримки «Фронту Змін»

2012 » Червень » 1

До Міжнародного дня захисту дітей в селищі Олександрівка відбулися спортивні «Street Workout» змагання. Ініціатором заходу став депутат  Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь. Підтримав проведення свята і Голова Кіровоградської обласної організації політичної партії «Фронт Змін», депутат обласної ради Андрій Табалов.

Цього дня на центральному стадіоні селища Олександрівка зібралися як діти так і дорослі - такого роду змагання тут відбувалися вперше. Учасники змагань від 12 до 19 років виконували комплекси вправ: турнік, бруси, віджимання від підлоги. 

 «Street Workout» - це тренування на вулиці, де немає тренажерних залів. Таким чином цим видом спорту можна займатись в школах, у дворах, на вулиці. Саме це і потрібно сьогодні молоді: більше рухатися, вести активний та здоровий спосіб життя»,  – розповів на відкритті заходу Андрій Лаврусь.

В ході змагань учасників було поділено на 3 вікові групи, переможців у яких нагороджено грамотами та медалям. Було визначено і найсильнішого «Street Workout» змагань. 
Переглядів: 812 | Категорія: Спорт
Всього комментарiв: 0
Додавати комментарі можуть тільки зареєстрованні користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Якщо ви зареєстровані на сайті www.olexandrivka.info, то для входу можна використати ті ж самі е-мейл та пароль
Пошук
Напрямки діяльності:
Спорт [5]
Відеозаписи [7]
Звіти [5]
ЖКГ [4]
Контактна інформація:
097 948-66-29

e-mail: lavrus@olexandrivka.info
Фейсбук: facebook.com/A.Lavrus
Опитування:
 
© Офіційна сторінка депутата Олександрівської районної ради Лавруся Андрія Миколайовича. Створена на базі Олександрівського інтернет-порталу www.olexandrivka.info

Розповісти друзям про сайт:

Сайт та інформація на сайті належить Лаврусю Андрію Миколайовичу.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове


Створити безкоштовний сайт на uCoz